Fbı patentli seri katil sorusu.

edibond

New member
Bu soruya aklınıza gelen ilk cevabı verin ama düşünmek yok ilk ne gelirse. ve rica ediyorum bilenler cevap yazmasın.
bu soru FBI tarafından yakalayabildikleri seri katillere soruluyor ve hepsi hiç düşünmeden '' ee ne var ki bunda kesin şu sebepten '' deyip cevabı veriyorlar.
bakalım içinizde bir seri katil varmı?

Genç kızımızın annesi vefat eder. Cenaze merasimi esnasında annesinin mezarı başında daha önce hiç görmediği genç bir adam görür ve bir anda yıldırım aşkıyla adama vurulur. Aradan 2 hafta geçer ve genç kızımız öz ablasını öldürür.

Neden?

Süphesiz soru tam olarak böyle değil ben türk polis teşkilatı kıvamına soktum biraz. ama mantalite ve cevap aynı.:)

FxmaN

New member
Ya adam kızı fişlemiştir, kızda ablasini öldürmüştür.
Yada kız bi şekilde ablasinin annesinin katili olduğunu anlamıştır.
:)

jewel

Wormwood
Moderatör
tekrar adamı görebilmek için öldürmüştür cenazeye gelir adam die :vur

NeCcko

Altın Üye
cocugu bidaha gormek icin öldürmüştür ama soru boyle olmucakti :D
soru 2 hafta sonra kızın ablasi ölmüştür kızın ablasını kim öldürmüştür olcakti :D

borular

New member
tabii ki adamı tekrar görmek için. seri katiller bu cevabı vermiş çünkü adamlar basit bir amaç uğruna cinayet işleyebilirler.

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
insan ablasının kocasına aşık olurmu yau?:D

edibond

New member
arkadaşlar öncelikle daha önce verilmiş özür dilerim

Ablasının kocası olması imkansız tanımadığı diye belirttim. oldukça çok arkadaş doğru cevaplamış adamı sadece bir kez daha görebilmek için sadece annesinin cenazesine gelen bi adam mantıken ablasının cenazesinede gelecektir. doğru cevaplayan herkes allaha yakın bana uzak olun:)
bide soruyu nasıl sormam gerektiğini söyleyen bi arkadaş varki sen hele hiç yaklaşma civarıma ''kim oldürdü olacaktı'' lafa bak. böyle sorunca bi yanlışlık mı var? ben bu şekilde okuduğum için böyle sordum.. allam ya..
ilginiz için teşekkürler

HTML