Faturamda şöyle bir ibare var.Nedir?

kill_joy

New member
Arkadaşlar ,lütfen bilen bişeyler yazsın.Ben 1024/256 kbps limitsiz
internet kullanıyorum.Faturamın 49 ytl olması lazımdı. Ama bu ay ki
faturamda 121 ytl ödenecek tutar vardı.Fturayı bu hale getiren şu ibare.
''ek katma değerli servis/hizmet kıst ücretli:61 ytl'' bu ne anlama geliyor
bilen ya da başına gelen yazsın.Acaba yanlış yerlere mi girdim de böyle oldu ?Tırstım biraz yani.

arkadaşlar sorun çözüldü.vitamine 2 kere üye yapmışlar beni.Bu konuyu nasıl silicem?

kill_joy

New member
Soracam sabah olunca ama internet tam benim değil.eniştemin yani ondan bir soruşturayım dedim.Kabak benim başıma patlamasın evde.

samco_deu

samcho
arkadaşım sen direk en yakın telekom müdürlüğüne git adsl müşteri hizmetlerini falan da arama onlar bir şey bilmiyor eğer yeni kullanıcı falan değilsen fatura itiraı yap olmadı hakkını hukuki yollardan ara kıst ücreti bildiğim kadarıyla yeni kullanıcılar için örneğin netin ayın 10unda bağlandıysa 20+diğer ayın ücreti alınıp toplam geliyordu fatura 1,5 aylık yani

tattao999

New member
1024/256 bendede aynısı var hiç böyLe bi durumLa karşıLaşmadım ttnetLe aLakaLıdır yanLışLık yapmış oLabiLirLer ki inş. öyLedir 120 ytL az para değiL ancak hazırLıklı oL o parayı ödedikden sonra gerekLi yere başvuram gerekicek.

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
Arkadaşlar hepsi boş.Banada öyle gelmişti gittim itiraz ettim.Bana şikayet formu doldurun dediler.Formu doldurdum verdim.Şikayetiniz incelenip size bilgi verilecek dediler.Ben 128 ytlyi ödedim.Hiç bir bilgi falanda gelmedi şerefsizlerden.Aradan 4 ay geçti.Bence git paşa paşa öde.Şikayet etsen dahi bir bo... çıkmıyor....

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
Ttnet kullanılır mı ya kimseye de tavsiye etmeyin bence... Hep böyle kazık şeyleri çıkıyor.. İnsanlarını kanını emmek için ellerinden geleni yapıyolar...

HTML