Fatih terim istifa etmelimidir?

Fatih terim istifa etmelimidir?

• evet

Kullanılan: 34 47.2%
  • hayır

Kullanılan: 38 52.8%

• Kullanılan toplam oy
    72

_akif_

New member

İşte o utanç konuşması!
"Fatih Terim spor yorumcusu Osman Tanburacı'ya telefonda ana avrat küfretti. Bu olaya en az 7-8 kişi şahit oldu."

Fatih Terim'in, Osman Tanburacı'ya ettiği küfürlere şahit olanlar arasında Milli Takım'ın eski kaptanlarından spor yazarı Sanlı Sarialioğlu'nun yanı sıra gazeteci Atılay Kayalıoğlu ve Oğuz Tongsir'in de olduğu iddia ediliyor.

Osman Tanburacı, olayla ilgili olarak, "Bir musibet bin nasihatten iyidir. İnşallah böyle kötü olaylar Türk futbolunun arınmasına vesile olur. Fatih Terim bana telefonda yaptıklarının benzerini ertesi gün de Belçika'nın antrenörü Vandereycken'e yaptı" dedi.

Hürriyet yazarı Yalçın Doğan'ın köşesinde yer verdiği telefon konuşması şöyle:

"Küfürbaz Terim şangır şungur

9 Eylül, önceki gün. Saat 17.54. Levent Spor Yazarları Derneği. Bir grup arkadaş sohbet ediyor. Aralarında Osman Tamburacı da var. Tamburacı derneğe gelmeden önce Sky TV’de Türkiye-Belçika milli maçına ilişkin görüşlerini anlatıyor.

Dernekte arkadaş grubu sağdan soldan söz ederken, koyu sohbet sırasında Osman Tamburacı’nın cep telefonu çalıyor.

Tamburacı telefon açıyor, arayan Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim.

Konuşmaya başladığı anda sinirleri gerilen Tamburacı, telefon konuşmasını bir arkadaşına dinletmeye başlıyor.

Terim:

"Yahu Osman, biraz önce Sky TV’de konuşmuşsun, bana söylediler. Ben ne demişim? Gündem değiştiriyormuşum, öyle demişsin. Ulan bu ne biçim konuşma?"

Tamburacı bu üslup karşısında şaşırıyor, nezaket içinde:

"Hocam, beni hep böyle zamanlarda arıyorsun, bir kere de, nasılsın, diye arasana."

Terim’de fren tutmuyor:

"Ulan ben senin bıyığını s...."

Tamburacı yerinde fırlıyor, "Sen ne biçim konuşuyorsun" derken, sinirden zangır zangır titriyor. Milli Takım Teknik Direktörü kendini kaybediyor:

"Ulan ben senin, ananı, avradını s....".

Tamburacı, "Doğru konuş, konuşmasını öğren" diye bağırırken, Fatih Terim galiz küfürlerini sıralamayı sürdürüyor."

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
ßıyıktan Girmiş =) Devam Etmiş..

ßence Artık İstifa Etmeli Yeter İşte Daha Fazla Zorlamadan İstifa Etsinde Adı Fatih Terim Olarak Kalsın..

omemo

New member
Hayır tabikide..!! Fatih Terim mi ? Osman Tamburacı mı ?
Kim benim milli takımlar teknik direktörümi kızdırabilir ? Bu ne cürret ?? soytarıya bak..
Az bile demiş..!!
Eyy cahil-i cüheyla

oLdness_07

The Darkness
ßöLe bir Anketin açıLması biLe hata bence =)
$u an MiLLi takımı idare edebiLecek en Teknik ''TÜRK'' Teknik Direktör ''Fatih Terim''dir

Bi maçta istebiLen sonuç aLınmadı diye İnsanLar asıLmamaLı
İngiLtere'yi düşünün !

Newwave

Altın Üye
Etmemeli ancak

istifa etmesi gerektiğini düşünmüyorum ama kendisine bir an önce çeki düzen vermeli gerekirse bir psikiyatriste görünmeli çok asabi oldu bu aralar.

girici15

∂єℓ!ℓєя &#1084
gelmiş geçmiş en iyi türk teknik direktör Fatih Terim'dir ve milli takımı en iyi sonuçlara ulaştıracak tek adamdır..istifa söz konusu bile olamaz..

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
etsin istifa yerine rıdvan gelsin süper olur :D

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
oda insandir sonucta hangimiz bazi zamanlarda kendimizi tutamayip küfür etmiyoruzki.
kesinlikle hayir...........

legolas53

New member
ßöLe bir Anketin açıLması biLe hata bence =)
$u an MiLLi takımı idare edebiLecek en Teknik ''TÜRK'' Teknik Direktör ''Fatih Terim''dir

Bi maçta istebiLen sonuç aLınmadı diye İnsanLar asıLmamaLı
İngiLtere'yi düşünün !
aklın yolu birdir diyorum ve bu anketi açıpta bu anKete evet istifa etmelidir diyenlere de söz bulamıyorum ancak gülüyorum..bu nasıl anlayıştır...sizin hayal edemeyeceğiniz başarıları sevinçleri yaşatıpta daha henüz yarım yıl bile geçmemişken evet istifa etmelidir söylentilerine ancak gülünür geçiliri ......sanki Türk toplumu hiç küfür etmiyormuşcasına !!!!!!! duymadığınız kelimelermişcesine bir insana ahlak zabıtalığı yaparak evet gitmelidir demek ne basit....+ evet bir sorun mevcutsa ikisini ilgilendirir..bu ne taraftarı ilgilendirir..+ ne de başka kimseleri.....belliki ikili bir çekişme mevcut...bu ikisinin söz düellosuna da kimse karışmamalıdır....bugünlerde gelir geçer hocanın tavrı budur diyerek te örtülmemelidir bu olay tabiki saygı sevgi içinde her tarafa yaklaşmalıdır..AMA BÖYLE 3.KULAKTAN BİLGİLERE GÜVENEREK BU İSTİFA ETSİN BU BİLMEM NAPSIN DEMEK UCUZ SPOR TARAFTARLIĞINDAN ÖTEYE GİTMİYOR...

Leke

Altın Üye
Kovulmalı .
Emreni'de Al Git , TeRim !

Fieber

Game Over
bi haLttan çaktığı yok anca geçiyo üLkücüLük yapıyo sahada, defoLsun gitsin artık...

bahadiryal

New member
adam tam dengesiz,bir kişinin anasına küfreen zihniyetin milli takımımızın başında ne işi var,rehabilitasyon merkezine gönderilmeli,insan dediğin eleştiriye açık olmalı...

cesur201

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bencede Etmemeli

Hadi Etti Diyelim Kimi Getirmelerini Beklersiniz ? Şuan Bence En iyisi Terim

ємєğiηє SağLıк тєşєккüяLєя

ahmetcan

New member
Onun işi takımın teknik direktörlüğünü yapmak. Üzerine vazife olmayan işlere bulaşmak değil. Hele psikopatlık yapıp gizli numaralardan milleti arayıp anasına avradına küfretmek hiç değil. Takımın başından en kısa sürede uçurulmalı. Önce insanlıktan nasibini alacaksın. Sonra lazım olursa futbolla uğraşırsın.

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
aklın yolu birdir diyorum ve bu anketi açıpta bu anKete evet istifa etmelidir diyenlere de söz bulamıyorum ancak gülüyorum..bu nasıl anlayıştır...sizin hayal edemeyeceğiniz başarıları sevinçleri yaşatıpta daha henüz yarım yıl bile geçmemişken evet istifa etmelidir söylentilerine ancak gülünür geçiliri ......sanki Türk toplumu hiç küfür etmiyormuşcasına !!!!!!! duymadığınız kelimelermişcesine bir insana ahlak zabıtalığı yaparak evet gitmelidir demek ne basit....+ evet bir sorun mevcutsa ikisini ilgilendirir..bu ne taraftarı ilgilendirir..+ ne de başka kimseleri.....belliki ikili bir çekişme mevcut...bu ikisinin söz düellosuna da kimse karışmamalıdır....bugünlerde gelir geçer hocanın tavrı budur diyerek te örtülmemelidir bu olay tabiki saygı sevgi içinde her tarafa yaklaşmalıdır..AMA BÖYLE 3.KULAKTAN BİLGİLERE GÜVENEREK BU İSTİFA ETSİN BU BİLMEM NAPSIN DEMEK UCUZ SPOR TARAFTARLIĞINDAN ÖTEYE GİTMİYOR...
Arkadaşım sen ne diyorsun ya.Maçlarda Fatih Terimin hal ve hareketlerini görmüyormusun.Ben Türküm kardeşim.Hiç kimsenin benim ülke insanımı ülkemi dışarıya antipatik göstermeye hakkı yok.Bu kim olursa olsun.Benim için başarıdan önce saygınlık gelir.Son maçta rakip takımın antrenörü ne dedi biliyormusun.Fatih Terim kendini Türkiyeden üstün görüyor çok yazık.Bunu demesi sence normalmi.

erdem_168

New member
AYRICA BELÇİKA TEKNİK DİREKTÖRÜNE KÜFÜR ETME NEDENİ SEVİYESİZ O TEKNİK DİREKTÖRÜN FATİH TERİM'E BOYNUZ İŞARETİ YAPMASIDIR BİLİP BİMEDEN KONUŞMAYIN

HTML