fare kafayı yedi, klavye yazmıyor. Format işe yaramadı. YARDIM

İSKETE

New member
fare anlamsız ve kararsız hareket ediyor bir tıklamada tüm sayfayı seçiyor pencereleri tutuyor ve bırakmıyor. bazen tek tıklamayı kabul etmiyor. klavye ise çoğunlukla yazmıyor ne harf yazıyor ne sayı. şu an bu yazıyı yazmakta bile güçlük çekiyorum.
virüs zannedip format attık ama yine sorun çözümlenmedi formattan sonra aynı sorun devam ediyor.
acaba bu problem donanımsal bir problem mi yoksa windowsla ilgili bir sorun mu? anakarttan kaynaklanabilir mi?
ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.saygılar.

tesbih22

New member
fare bozuk
baska makinede denensin
virüs formatla gitmeye bilir;yardımcı olduğuma inanmıyorum ama inş. olmuşumdur.TŞKRLR

langona_ss

New member
fare bozukluğuyla alkası yok silinmeyen trojan girmiştir belki bazı zamanlar bilgisayarının kendi kendine reset attığı zamanlar oluyormu bi mavi ekran çıkar daha yazıları okuyamadan hemen reset atar bilgisayr böle oluyormu

_x_X_x_

New member
walla benim farede öyle ama yani hiçde kendi kendine res atmıyor ve mavi bi ekren çıkmıyor
:(

langona_ss

New member
_x_X_x_' Alıntı:
walla benim farede öyle ama yani hiçde kendi kendine res atmıyor ve mavi bi ekren çıkmıyor
:(
senin bilgisayardaki sorun ne arkadaşım ben şimdi diğer arkadaşın sorununu çözmeye çalışıyorum

_x_X_x_

New member
ben sorunu bilsem bunu söylemem hemde arkadaşın sorunu belli pc sine biri dadanmış ve aklını almış bukadar basit bir pc yiye götürsün hallederler orda!!!

KeYiFCi_eX

New member
selam arkadaşlar benim sorunum çok büyük şu bunları bile zor yazabiliyorum geçen gün bilgisayarıma öle virüs girdiki allah düşmanıma vermesin naptımsa olmadı belki 10 kere fotmat attım üstüste işe yaramadı bilgisayarım habi şu hataları veriyor:1. drwtsn32 uygulama hatası 2.MOM.EXE uygulama hatası 3. explorer exe uygulama hatası 4.domino.exe uygulama hatası vs.. ve buna benzer bir çok program hata veriyo format atmama ragmen yinede degişmiyo sorun internetten yükledigim programlar açılmıyo aygıt yöneticisi yanıt vermiyo defrang çalışmıyo... virüs programı olarak epsini denedim olmadı olmadı olmadı sizce ben bu bilgisayarı çöpemi atmalıyım bi yardım edin şimdiden teşekkürler......saygılarımla

_TozKoparaN_

Altın Üye
bu kadar hatayı verdiğine göre herladeanakart veya işlemci uçmuş diyebilirim

HTML