Facebookta HD Video Paylaşmak?

Anasayfa1

New member
merhaba arkadaşlar .
Facebookta HD Video nasıl paylaşabiliriz,bazı videoların sağ alt köşesinde mavi ikonla HD yazısını görmekteyiz ?

Anasayfa1

New member
yok hocam valla hd video yüklediğim halde küçük çıkıyor videolarım ve kalitesiz.
HD yazısınıda göremiyorum .
HD videolar genelde hangi uzantıda olmalı mesela , ben convert programıyla .mpg ye cevirip öyle yüklüyorum videoları acaba ondan mı ?

-ZeYNA-

♥ŞiiR PeRi'Si♥
AVI oLarak YükLe Çıkar ßenim YükLedikLerimin Hepsinde Kaydettiğim anda HD Çıkıyo...

Anasayfa1

New member
Peki bazı kişilerin videoları Hayvan gibi 450x450 ebatlarında vs olabiliyor lakin ben yüklediğim zaman video işleniyor ve boyutuda küçülüyor.
.avi şeklinde de yüklemeye çalıştığım zaman bu seferde videonun boyutu artıyor.Aynı video .mpg formatına cevrilince 1 MB olurken , .avi ye çevirince ise 4 MB falan oluyor bunda da bir çelişki yokmu?

Anasayfa1

New member
AVI oLarak YükLe Çıkar ßenim YükLedikLerimin Hepsinde Kaydettiğim anda HD Çıkıyo...
bir önceki mesajımda belirttiğim gibi , .avi yüklemek ölüm geliyor bana.
Video boyutu yükseliyor .avi de.
yüklemiş olduğunuz örnek bir video linki verebilirmisiniz rica etsem?
Veya ben sizlere bir örnek gösteriyim;
HD VİDEOS | Facebook

şu video mesela çok büyük ve hd kalitesinde?

-ZeYNA-

♥ŞiiR PeRi'Si♥

-ZeYNA-

♥ŞiiR PeRi'Si♥
ßu Videonun Kaydı Yok Formatta Gitti ama Son YükLediğim Videonun ßiLgisayarda KayıtLı ßoyutLarı ßu...

ßit Değeri:1140 kbps
ßoyutLar: 640x480
ßoyut:28,0 Mß

Anasayfa1

New member
4.59 dk.
ßoyutLar: 640x480
ßoyut:28,0 Mß

Peki 4.59 dk. lık bir .avi videonun boyutu nasıl oluyorda 28 MB oluyor anlamıyorum ben bunu.Çünkü benim bilgisayarımda bir video var ve 10 saniyelik boyutu ise 39 MB civarında? Hoppalaa:crying:

SAYGIN08

New member
Dostum HD Paylaşım yapabilmek için Resim Kalitesinin Ve Ses Düzeyinin Kaliteli Olması Lazım Eğer Resim üzerinde oynatılan bi paylaşım yapmak istiyorsan resim kaliteli olması lazım eğer video üzerinde oynatılan bi paylaşım yapmak istiyorsan Video'nun kaliteli olması lazım Hani şu günümüz HD kalitesinden :)

HTML