facebook

WILDBOYS

New member
Facebook sayfam bir süredir böyle açılıyor ne yaptıysam düzeltemedim.Mozilla Firefox son sürüm kullanıyorum Flash ve java nında en son sürümleri yüklü Google cromede de sorun ayni yani sayfa iki tarayıcıdada alttaki resimdeki gibi açılıyor
Birtek Explorer doğru şekilde açıyor,(hiç ummazdım doğrusu)
Çözümünü bilen biri yardımcı olursa memnun olurum...

[/IMG]

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
genelde olan bir hata değil bazen benımde başıma geliyor ama sayfayı yenıledığımde duzeliyor sadece face de değil you tube de oluyor internet hızı ile alakalı oldugunu düşünüyorum

WILDBOYS

New member
Bir haftadır durum böyle 1 mbit internet kullanıyorum ve hızımda belirgin bir düşmede yok,anlıyamadığım Explorer gibi dandik bir tarayıcıda açılan sayfa diğerlerinde nasıl açılmaz

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Eğer Mozilla ile oluyor ise şu yöntem seni kurtarabilir.

Araçlar >> Yakın Geçmişi Temizle >> Her şey seç ama Etkin oturumlar tik kaldır ki otomatik giren sitelerde sorun çıkarmayasın

Sorunun ortadan kalkabilir.

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Moderatör
mozillada aynısı banada olmuştu sildim tekrar yükledim düzelmişti dene isteren spooks un dediği olmazsa birde benim dediğimi yap

WILDBOYS

New member
SpooKs ` söylediğini denedim fakat olmuyor çerezlere varana kadar sildim yine ayni
ANGEL mozillayı sildim tekrar yükledim (saf haliyle eklentisiz) durum yine ayni
Bu sorun sadece Crome ve Mozillada olduğuna göre bir eklenti eksik gibi ): çünki iki tarayıcıda birbirinin ayni gibi
Başka çözüm yok herhalde bir facebook içinde pc ye format atılmaz :) ,bende kötü gün dostu explerer ile girerim bundan sonra

HTML