Facebook Yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkheal

New member
Arkadaşlar , uzun süredir bu siteye üyeyim. Ben büyük bir problem ile karşı karşıyayım. Hiç bir yerde bulamadım çözümünü. Kendim çözeyim dedim olmadı. Sonra bir anda burası aklıma geldi ve yardım edebileceğinizi düşündüm. Benim 3 senelik bir ilişkim var , 3 seneden beri sevgilimin 2 tane facebook adresi kafama takılıyor. Kullanmadığını söylüyor erişebilirsen istediğini yap kapat diyor , ama ne msn adresi biliyoruz nede bir şekilde ulaşabiliyoruz. İçinde ki bir çok insan sanki o benim kız arkadaşımmış gibi o adreslerle muhattap oluyor. Sizden rica ediyorum , siz bu işlerde ustalaşmış insanlarsınız. Emin olun hiç bir yasal suç değil aksine sevap olur , yardımlarınızı bekliyorum , bu iki adresin şifresini istiyoruz..

kent55

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu işlemi yapmayı düşünmeden önce ben ce arkadaşına gevenmelisin ..ve kafandan bu soru işaretlerini kaldırmalısın .. şüphelerini arkadaşınla konuşarak halletmelisin .. bu çözüm yolu değil ..

soruna gelince bu tür konular burada yasak hem yasal işlerden hemde vicdani işlerden ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML