FACEBOOK hakkında düşünceleriniz paylaşın arkadaşlar

x_deniz_x

New member
ewt arkadaşlar bütün dünyanın içinde oldugu site hakkkında düşünceleriniz bekliorum:saskin

Λямα`

New member
recep abimizinde dediği gibi çok amele kaynıyo bohohoho
facebook dünyaca bilinen büyükbir sitedir.

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
ortaokul arkadaşlarımı buldum ii gibi gözüküyo karşıdan....

Newwave

Altın Üye
Facebook eski kolej arkadaşlarımı yeniden buldurdu ve yıllar sonra yüzyüze görüştürdü bizi lakin şu anda sadece bir sosyal uygulama çöplüğü olmuş durumdadır yani tadı çoktan kaçtı.

мя.кLєx

ву.נαgℓєя
amac eski arkadasını bulmaksa iyi fakat amac o degil yonja gibi yapmak..güvenilir degil ama yapcak bişey yok üyeyiz :D

hakan2534

New member
üye değilim olmayıda düşünmüyorum bence cok gereksiz sadece tv lerde ismi çıktı diye popüler oldu bu site bence çok abartıldı..........

Tragedy

Photo Manipulator
eski arkadaşları bulma ve profilini arkadaşın olmayanların görmesini engellemek iyi özelliklerinden bir kaçı.. tm'd hoş mavi meyaz sade yormuyor insanın gözünü.. :sigara:

[me|2wi$]

H & M

eski arkadaşLarı buLma ayaĞına yeni arkadaşLar edinme siTesi [benCe] (;

üye oLmayı bi an biLe düşünmediĞim bi yer Gereksiz yeTerinCe arkadaşLık siTesi var zaTen (;

sX_error

New member
Çogu siteden guzel olarak hizmet veriyor.artısı arama motorunda kımı ararsak buluoz walla ılkokul arkdasıma kadar buldum.

ChilekesH

Aerospace Engineer
zamn öldürmek icin guzel bir site....universitemde olan etkinliklerden .milletin dogum gununden haberim oluyor..ama sinir oldugum noktaları yası benden byuk kızların beni eklemesi :)...yıllardır gorup te konşmadıgım kişinin beni eklemesi...

ve en onemli sorun : siteye gercek hayatta tanıdıgın kişileri arkadas olarak eklemen gerekmkteyken...tanımadıgın kişileri ekleyip sonra gercek hayatta dost kanki sevgili vs olmak....

HTML