Facebook Grubu!!!

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
Arkadaşlar facebook da bir grup açtım fakat üye gelmesi sahte üyelik açıp oraya buraya link yapıştırmadan pek kolay olmuyor sanırım.Şu anda 2 kişiyiz öneri ve dilekleriniz olursa bu başlıktan yada isteğe bağlı olarak pm atabilirsiniz..iyi forumlar​

emre_2772

New member
Angry Facebook acil yardım lütfen!!!!!!!!!!!!!! Facebook acil yardım lütfen!!!!!!!!!!!!!!
FACEBOOK YARDIM LÜTFEN BU SORUN BU GÜN ÖNÜME ÇIKTI İLK DEFA AMA NE ANLAMA GELİYOR BİLMİYOR YARDIM LÜTFEN...!!!

Friend Requests Blocked
I authorize Facebook to remove my unanswered friend requests to ensure that none were sent to strangers.

Facebook'a girmek istediğimde bu şey çıkıyor karşıma. Ardından da bu;

I understand and agree to send future friend requests only to people I know.

Anladığım kadarıyla tanımadığın birisini arkadaş olarak eklemişsin milleti rahatsız etme filan diyorlar. Da ne zamandır hiç kimseyi eklemedim arkadaş olarak 3 yıldır kullanıyorum ve belki 2 aydır birini arkadaş olarak eklemedim. Bu facebook ne yapmaya çalışıyor bu uyarı sadece bende mi var yoksa başkalarında da çıkıyor mu... Böyle sapıtmaya devam ederse facebok bende toplu kapatma etkinlikleri başlatacağım vallaha...

EDİT: Ayrıca bu uyarıları da geçip hesabımı açamıyorum...
YARDIM LÜTFEN YA NE YAPMAM LAZIM BU SORUNU NASIL ÇÖZERİM _?????????????????????

MeRTeR_HaKaN

"Özel Harekat"
o sorun bendede var kardeş Facebook hesabınız kapatılmıştır diyor.
Üstelik bana bir uyarı filanda gelmedi.
Benim tahminim Dicle bilg.müh mezunu bikaç kürdü işe aldılar.
O soysuz köpeklerde Milliyetçi adamları tespit edip sorgusuz sualsiz hesaplarını kapatıyor.
Zaten Facebook açılış sayfasına bakın
Türkçenin yanında Kürtçe diye bi dil var.
Daha Ülkesi olmayan ve geçmişi olmayan soysuz köpeklerin
ne hikmetse
facebookta dili var..
dillerini ......

Cαη

New member
Facebook, fake hesapların önüne geçmek için günlük max 3 arkadaşık talebi limiti koydu.. Bu yüzden 3 talepten sonra "Bu kişiyi tanıyor musunuz?" şeklinde bir uyarı geliyor.. Tabi bu kimisinde, örneğin sizde 2 ay eklememiş olsanız dahi çıkabiliyor.. Kimileri ekleme taleplerini gizlediği için ekleyemiyorsunuz.. Facebook cidden bu sefer saçmaladı.. Facebook'a şikayet epostası atın. Sorununuzu belirtin.. Eğer ilgilenirlerse sorununuz geçecektir..