fabrikadaki cigliklar

volkan38

New member
arkadaslar, bu olay, benim enistem yasadi,

dinleyin cok ürpertici:::

avusturyada yasiyorum ben, ve bilindigi gibi, buralarda yahudi mezarliklari var,
fabrika acmislar , enistem de orda ise girdi, ama nezaman aletleri, makinalar i calistirsalar, bebek ve kadin cigliklari geliomus, simdi bu fabrika kapandi, isciler korkup bida gelmedi yani, sonra arastirmada anlasildiki , fabrikanin alintda, eskiden yahudi mezarligi varmis

görüsleriniizi beklyiorum

EaGLEs_EyEs

New member
Altında mezar olduğpunu nerden biliyorlar?

Temel kazılırken hiç mi anlaşılmamış?

Hadi anlaşılmadı mezar olduğunu nasıl anlamışlar?

Fabrikayı yıkığ kemik mi aramışlar?

Onu da geç avusturyada toplu mezarların yeri zaten bellidir.Yahudiler bu mezarlaı bulmak için neler yapmadılar
Polonyada,Almanyada,Avusturyada

Bana sallama geldi

karakarga

New member
kardeşim daha önce eniştenin yalan söylediğine şahit olmuş muydun? ama belki onu da birileri kandırmıştır. ama sana yine de teşekkür edeyim

Zenryou

New member
Aynen katiliyorum

:hhcool Altında mezar olduğpunu nerden biliyorlar?

Temel kazılırken hiç mi anlaşılmamış?

Hadi anlaşılmadı mezar olduğunu nasıl anlamışlar?

Fabrikayı yıkığ kemik mi aramışlar?

Onu da geç avusturyada toplu mezarların yeri zaten bellidir.Yahudiler bu mezarlaı bulmak için neler yapmadılar
Polonyada,Almanyada,Avusturyada

Bana sallama geldi

mic999

New member
Senİn EnİŞten Bİ yalanci Dostum Özgunum Bunu Benden Duymani İstemezdİm

Tamamaen Sallama BİŞİ Şahsİ Fİkrİm

bende gecen yaz amrikadaydım penn state kaldım harrisburgta benimde evimin altından sesler geliyordu arştırdım 2 yahudi 4 kırgız 8 de fransız mezarlığı vardı sonra dedim bole bi hikaye uydrup hackhelle vereceğime hiç vermeyeim daha iyi
anladın sen onu :):):)

gecce55

New member
x5xkorayx5x bencede haklısın sallama yahudiler bütün ülkelerdeki mezarlıklarını özel görevli ile korurlar ne fabriksaı yaw :D

HTML