F.Bahçe'yi bekleyen tehlike!

samco_deu

samcho
Yönetim Topuz transferini çözemedi. Volkan ve Lugano kaçıyor. Daum bile resmen açıklanamadı. R.Carlos bilmecesi de sürüyor

F.BAHÇE transfer konusunda yavaş kalınca taraftarlar paniğe kapıldı... 24 Mayıs’ta 9. kongresinden de zaferle çıkan başkan Aziz Yıldırım ve yönetimi son bir haftada transfer konusunda durgun kalınca ortaya çıkan tablo ’Neler oluyor?’ sorularını gündeme getirdi. Son Mehmet Topuz olayında da henüz çözüm üretemeyen sarı-lacivertli takımda herkes Aziz Yıldırım’ın ’Herşeyi 15 günde bitiririz’ sözünün kısa sürede gerçekleşmesini bekliyor.

PEKİ F.Bahçe’deki son görüntü ne? Gelin size bir MR çekelim ve kararı da sizlere bırakalım... İşte F.Bahçeliler’i düşündüren transfer gelişmeleri ve ortaya çıkan son tablo:

LUIS Aragones’in resmen gittiğini yönetim açıklayamadı... Çünkü tazminat konusunda çözüm bulunabilmiş değil. Normalde 2 milyon Euro’ya anlaşılmıştı. Ancak ödemenin şartları konusunda bir sonuç alınabilmiş değil. Bunun adını koymak için Şekip Mosturoğlu, İspanya’ya gitti. Ama resmi bir karar ortada yok. Olayın adı ise belli...

DEDE sorunu çözülemediği için Daum konusunda da resmi bir adım yok... Oysa transferlerin bir an önce bitmesi gerekiyor. Daum’un F.Bahçe’nin Teknik Direktörü olduğu biliniyor. Hatta Alman hocanın avukatı da imza attıklarını basına söyledi. Nedense F.Bahçe yönetimi bu konuda resmi sitesinden bir bilgi vermiş değil. Christoph Daum’un sürekli gecikmesi de transferleri aksatıyor.

F.BAHÇELİLER’E göre Mehmet Topuz’un transferinde ısrar etmek hata.. Özellikle ’Beşiktaşlıyım’ diyen bir oyuncu için astronomik bir para verilmesi de tartışma konusu. Ama ne olursa olsun 10 gün görüşülen bir oyuncunun Beşiktaş ile imza atması F.Bahçe için ciddi bir gol oldu. Bu kriz de çözülemediği için yönetimin şu anki hanesine ciddi bir eksi daha yazılması gerekiyor.

SÖZLEŞMESİ biten isimlerden iki tanesi henüz ikna edilemedi. Yönetim ne Volkan Demirel’e, ne de Lugano’ya imza attırabildi. Özellikle Daum’un gelişinden sonra yeni yabancı kaleci gündeme getirildi ancak Volkan Demirel’in ciddi talipleri var. Stoper Lugano’yu da Juventus ve İspanyol ekibi A.Madrid istiyor.

ŞU ana dek yabancı transferinde bir adım atılabilmiş değil... Gündeme birçok isim geldi ancak somut adım yok. Kabarık listeden henüz bir imza ve mutlu haber çıkmadı.

EN somut problerden birisi de Carlos ile Alex’in durumu.. Alex’in dönmesi bekleniyor ama Daum’un istemediği iddiaları var. Roberto Carlos ise ’Dönmeyebilirim’ açıklaması yapmıştı. Bu konuda F.Bahçe, kesin bir gelişme kaydetmiş değil.

YÖNETİM 5 yerli, 3 yabancı transferi ile yola çıktı. Bekir, Sercan, Ediz ve İsmail transferlerinden haber çıkmadı. Bilica, Özer ve Appiah transferleri tamam... Bilica’nın kalitesi belli. Özer’i bilmeyen yok. Appiah da Türkiye’ye muhteşem dönüş hazırlığı yapıyor. Ancak Appiah nasıl çıkacak? Herkes bu bilmecenin yanıtını bekliyor.

kaynak

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Fenerßahce 10 Senede Anca Kendıne GeLir.. (=

black06

New member
Kaynak güselmiş:D Bi sorun olacağını sanmıyorum.Vardır elbet aziz babanın bi bildiği:D

HeLLFire!

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Doğru bunları hiçbirimiz düşünemedik.
Çok önemli şeyLer bunLar

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
Beşiktaşlılar konumuza balıklama atlıyor
bizim postlar siliniyor

HTML