** Fİlm Tavsİyelerİ **

şekillim

New member
tavsiye istediğiniz bir tür varsa söyleyin paylaşalım

Komedİ

Forrest Gump
tom hanks in mükemmel filimlerinden birisi. tom hanks yine oyunculuk kalitesini göstermiş. senaryo ve işleyiş orjinal olmuş. baya ödül almış bir film zaten. ayrıca sansürlü sahneler yok filimde

ÇILGINLAR GEMİSİ
başrol oyuncuları iyi seçilmiş bir film. kadınlarla dolu bir gemide tatil yapmak isteyen iki arkadaş. eşcinsel erkeklerin katıldığı bir tura verilirler. gemide başlarından geçenler anlatılıyor. sansürlü sahneleri var ailecek pek izlenmez.

NEHİR MACERASI
macera ve komedi bir arada. güzel eğlenceli bir arkadaşlık filmi. ailecek izlenebilir.

PARDON
espirileri ve diyalogları güzel bence. ferhan şensoy oyunculuk kalitesini konuşturmuş. ufak tefek küfür sayılabilecek sözler var birde şişme bebek sahnesi var :) onun dışında ailecek izlenir

YENİ ÖĞRENCİ
güzel bir gençlik filmi. başroldeki eleman süper zaten. bazı salak yerleri var ama yinede eğlenceli bir film. okulunda hep dışlanan ezilen dalga geçilen bir öğrenci yeni bir başlangıç için kimsenin onu tanımadığı başka bir okula gitmeye karar verir ve herkesin korktuğu bir mahkumdan tiyolar alır ve yeni bir okula başlar...

YATAKHANEDE ŞENLİK
senaryosu çok karmaşık olmuş. çok kaliteli bir film değil ama orjinal bir herşeyin birbirine girdiği film olmuş. olaylar bukadar birbirine girer anca :)

ilk 50 öpücük
adam sandler in güzel filmlerinden biri. çok orjinal ve değişik bir konusu var. adam sandler bir kıza aşık olur ama kız bi kaza sonucu rahatsızlanmıştır. rahatsızlığıda her sabah kalktığında hafızası bir önceki günden başlıyor ve o gün yaşadığı herşeyi siliyor beyni. yani kızzda deepfreze yüklü gibi. mantık aynı :)

yorumlar kendi yorumlarım o yüzden pek film kapaklarının arkasında yazan açıklamalar kalitesinde değil idare edin artık ;)

şekillim

New member
testerenin tüm serisini koycaktım ben ama sen benden hızlı davranmışsın. testere 3 bence o srinin en güzel film i. hatta tüm filmler arasında en güzellerden biri. yüzlerce film izledim ilk 10 film im e girer. çok zekice bir senaryosu var. özellikle sonunu mükemmel bağlamışlar. kocaman bir alkışı hakediyor

ibrahimpdr

New member
testere gibi kanlı filmleri hiç sevmem ama testere 3 ü izledikten görüşüm çok değişti. zeka ve gerilim bu kadar mı güzel işlenir

eurostar

New member
pardon ve 50 ilk öpücük çok güzel filmler yine adam sandler ın oynadıgı click diye bir film var komedi tarzı şiddetle tavsiye ederim cok hoş bir film

Novace

New member
eurostar 2 sinide izledim bnde tavsie ederim..

DeGraw

New member
Euro Trip de super bi film tavsie ederim...

Amerikan Pastası gibi komik birazda acık :D film bilen wrsa ismini ogrenebilir mym :D ?

Agent

Coder & Uploader
Korku filmi sevenlere saw 4 u tavsiye ederim arkadaşlar ama duygusal takılmak aglamak istiyorsanız beyaz melek super ..

HTML