eyvah eyvah koptu

nedim87

New member
bir gün genç yakışıklı bi adam ormanda kaybolmu,hava kararmaya başlayınca bizimkini almış bir telaş,derken bi bakmış uzakta bir ev hemen koşmuş eve doğru.kapıyı çalmış çinli bi amca yaşlımı yaşlı,amca ben ormanda kayboldum yolu bulamıyorum hava karardı sizce bi sakıncası yoksa bir gece burda kalabilirmiyim demiş,çinli amca,bak oğlum benim genç ve güzel bi kızım var burda kal ama kızımla ilişkiye girersen aklına gelmicek çin işkenceleri yaparım sana demiş.çocuk düşünmüş lan,ne yapayım kızı ormanda kurda kuşa yem olcağıma burda yatarım diye düşünüp kabul etmiş.çocuk içeri girmiş bakmışki afetmi afet bi hatun,e,kızda ormanda hiç erkek görmediği için kanı kaynamış derken bunlar gece mercimeği fırına vermiş.çocuk sabah uyandığında bi bakmış göbeğinde bi taş,taşın üstünde bi kağıt,kağıtta çin işkencesi bir göbeğe bir taş konur,yazıyormuş,len demiş çin işkencesi dediğin bumuydu deyip taşı pencereden fırlatmış,tam bu sırada penceredeki kağıdı görmüş,çin işkencesi iki,taş sağ haya,ya bağlanır,çocuk can havliyle kendini camdan atmış,tam attığı sırada duvardaki yazıyı görmüş çin işkencesi üç,sol haya ranzaya bağlanır...umarım beğenirsiniz çocugun yerinde olmak istemezdim

HTML