Evinin anahtarını yuttu!

sebebsizce

Aviator Junior Officer
Alkol şişede durduğu gibi durmuyor. İngiltere’de arkadaşlarıyla birlikte alkol alan genç, sarhoşluğun etkisiyle evinin anahtarını yuttu.

LONDRA - İngiltere’de ‘bu kadar da olmaz’ dedirtecek cinsten bir olay yaşandı. Arkadaşlarıyla birlikte bir ev partisinde alkol alan Chris Foster adlı üniversite öğrencisi, sarhoşluğun etkisiyle evinin 5 santim uzunluğundaki anahtarını yuttu.

31 SAAT SONRA FARK ETTİ
Alkol aldığı gece evdeki koltukta uyuyan Foster, uyandığında evinin anahtarını bulamadığını fark etti. Telaşla anahtarı aramaya koyulan genç aradığını bulamayınca umudunu yitirdi. Olaydan bir gün sonra boğazı ve midesi ağrıyan Foster arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Hemen mide röntgeni çekilen Chris, her yerde aradığı anahtarının midesinde çıktığını görünce neye uğradığını şaşırdı.

Gördüğü manzara karşısında şoka uğradığını söyleyen üniversite öğrencisi olaydan sonra şu sözleri söyledi:

“ O geve alkolü fazla kaçırmıştım. Koltuğun üstünde sızmışım. Sabah uyandığımda anahtarımın ortada olmadığını fark ettim. 1 gün sonra ise midemde ve boğazımda şiddetli bir ağrı hissetmem üzeri ne arkadaşlarımdan beni hastaneye götürmesini istedim. Mide röntgenimde evimin anahtarını görünce de neye uğradığımı şaşırdım”.

Chris Foster, yaşadıklarının kendisi için unutulmaz bir anı olacağını söyledi.

KAYNAK

HTML