eurovision saçmalıgı

VindicatoR

New member
eurovisiın hakkındaki görüşlerinizi açıklayın...sizce çokmu adil ve gereklimi...acaba girmemiz dogru mu?:eek:

Grave_Worm

Banned
Dostum dün tamamen rezalet bir yarışma yapıldı

Satanistler gibi giyinmiş ve sürekli millete dil atan bir insancıklar grubu hiç haketmemelerine rağmen inanılmaz bir şekilde açık ara birinci oldu ve TÜRKİYE'den ermeniler tam 10 puan verildi.

Keşke seneye yaı finali geçemesekte bu rezaletleri görmesek.

Buda bir Azeri Türkü kardeşimden bana gelen bir mesaj....

TURKIYE AZERBAYCANIN BOYUK GARDASHIDIR...TURK DUNYASININ LIDERIDIR...vb.
EVROVISIONDA ISE GARDASHIMIZ TURKIYE ERMENISTANA 10 XAL (PUAN) VERDI..."HALAL OLSUN"...BUTUN AZERBAYCAN TURKIYENIN BU EVROVISIONDA ERMENISTANI GERI GOYMASINI GOZLEDIYI AN,TURKIYE ERMENISTANI DESTEKLEDI...
NE YAZIQ KI ATATURK SAG DEYIL....

dingiltere

New member
ya arkadaşlar saçmalamayın.. bikere ilk önce kendi ülkenizi yargılayın milleti boşverin. adamlar gayet cesur bi şekilde çıkmışlar sölemişler.öyle bi grup TRT nin binasından içeri giremez. biz rimi rimi leylerle çıkalım di mi daha iyi. Finlandiya gibi bi ülke bile bunu kaldırıosa bizim uçmamız lazım ....

lüzumsuz

New member
finlandiya rap / metal gibi kültürlerde bayağı ileri.. Ama yarışmadaki kendine heavy metal diyen canavar kosstümlü weletleri pek anlıyamadım.Bu yarışma içinde gene kim seçtiyse adayımızı tebrik ediyorum. Güzel olmuş ama türkçe olmaz! Kimsenin anlamadığı bi dilde müziği önce hissettirmen lazım, bu çapta bi yarışmada da böyle bi şey imkansız! bunun bi r çok nedeni var ; sahne içi , sahne dışı..

osiris_cemo

New member
herkse komşusuna puanları dayadı aradan finlandiya çıktı üzülmeyin arkadaşlar garibanlar ilkdefa birinci oldular :D zati komple siyasi oylama

λсκυρ

New member
bence sırf kıyafetten showdan kazandılar.metal yapcaksan bari adam gibi yap.opeth çıksa bu kadar puan vermezlerdi

cluberjack

New member
dünyanın en aptal y7arışma programı oy verilirken insan lar resmen politik düşünüyo bu bize bole yaptı şole yaptı bu bizim komşumuz diye oy atıyolar hiç bir şekilde adaletli bir yarış olduğunu düşün müyorum

nozz

New member
avrupalıların da çok itibar ettikleri bir yarışma olmadığını biliyorum.

mehmetsir

New member
Bence Yarişmanin Adi Degişmeli Ve Komşu Ulkeler Sarki Yarişmasi Olmali Komsular Birbirine Puan Verip Duruyor Sarki Degil Komşu Yarişmasi Mubarek

mehmetsir

New member
Bence Yarişmanin Adi Degişmeli Ve Komşu Ulkeler Sarki Yarişmasi Olmali Komsular Birbirine Puan Verip Duruyor Sarki Degil Komşu Ulke Yarişmasi Mubarek

neterkhert

New member
dijital uydu da 1000 i aşkın kanal var ve hiçbir kanalda yarışmaya rastlayamadım.bu bizim ülkemizde abartılan bir yarışma hiçbir çekiliği yok aslında.yayınlanmasa bile olur eskiden kalma alışkanlık işte..

justreal08

New member
abi eurovisionun en değerli olduğu ülke bence türkiyederi çünü bakıyorum eurovisionda birinci olan bizim ülkemizde kaset çıkarıyo durumu annamış dilim bence çok gereksiz bi yarışma

HTML