Etkisinden Bi Kac Gun Cikamadim!!

QUWARZ

emonational rocker bunny
bır kac gun once ruyamda benı cok etkıleyen bı SEY gordum.aslında ruyam soyle
Ben kardesım babam ve agabeyım yakınımızın yatında koyları gezecegız vve bu gezı 8 hafta suracekmıs. bızım yanımızdakı kıyafetlerde neredeyse bır poset dolusu annemde ortalarda yok.nese bız gezıye cıkamdan once kardeslerım denıze atlıyorlar ve kucuk kardesımın boyu babamın bouna neredeyse esıt.ben sasırıyorum cunku denızde kardesım bogulmuyr ve boyu uzuyor.o sırada annem yanımda belırıyr bende anneme'anne bu kıyafetler bızı 8 hafta boyunca hayatta ıdare edemez dıyoum babamda tmm o zaman eve gıdıp alalım dıyor.yolda arabayla beyaz daglık bı yerden gecerken ben yolun kenarında parlayan bır sey goruyorm ve bunu kardesımın gordugunu de gordum.sordum babma sen gordun mu dıye babamdan hayr cevabını aldım.kardesıme sordum sen gordun mu dıyeo da hayr dedı ama ben onun gordugunu bılıyorum bıraz sıkıstırınca tmm gordum dedı.ben takılmadım.
Sonra eve geldık.agabeyım su anda kıbrısta ve onun odasının onunden gecmek hep korkutur benı.eve gırdık ben yukarı odama cıkacagım.merdıvenden cıktım sola donup odama gıdecegım abımın odasın da sag tarafta bı sey bana donmus bakıyor.bende ona oyle baka kaldım ama bu sey abımın yatagının ustune ayakta duruyor ve uzerınde uzun bulanık renklı bır elbıse var boyuda bayagı kucuk kel bısey. nese ben odama onu aldırmadan gırdım ve uyandım.ister istemez gozum hep aynaya takıldı.
Sonra bu olayı buyuklerıme sordum.ben o gece cobuk parcalanan atıstırmalık bıseyler yemıstım yatagımın uzerınde.galıba o yuzdenmıs.

TheMetaor

тм ρRoduction
Nimete Saygı.Yoksa öyle korkuturlar :D

killcharge

New member
eğer ekmek veya başka bir nimetin kırıntısı olup orada yatarsan gece rüyanda seni cinler ziyaret eder ve uyanırsın daha sonra uyandığını bilirsin fakat sesin çıkmaz sanki göğsünde birisi oturuyormuş gibi hissedersin benden sölemesi eğer cin daha ileri giderse kendini sana gösterir ve gördüğün manzaranın etkisinden kurtulamasın.dediklerimi biraz araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın

dikkat edersen biz birşeyler atıştırırken veya ekmek arası yerken büyüklerimiz oturda ye olum yda kızım derler çünkü yere dökülen ekmek kırıntısı cinleri ve şeytanları sofrana davet eder yani ekmeğini onlarla paylaşmış olursun sen böle yapınca onlarda evinden gitmez bize yemek veren yatakta verir derler bu yüzdende her zman aklında bulunsun yemek yerken besmele çekersen cinleri ve şeytanları sofrana davet etmemiş olursun.Anlattıklarımı starda çıkan doç.dr Nihat Hatipoğlu Anlatmıştır.

HTML