Etkinleştirme.. Lütfen Yardıım...

_whisky_

New member
Sitedeki iki farklı etkinleştirme yöntemiyle kopyayı etkinleştirdim, düne kadar hiç bi sorun yoktu. ama dünden itibaren windows başlattığımda daha açılmadan "etkinleştirmek için 7 gün kaldı" gibi bi uyarı vermeye başladı. şimdi etkinleştirmek istermisiniz diyo evet'i tıklayınca da zaten etkinleştirildi geliyo ekrana. her başlatışımda geliyo bu mutlaka... çözümü yokmudur bunu?

SP2 kurulu bende. ben kurmadım ama direk SP' yüklü şekilde kuruldu xp pro... Bilmiyorum bi alakası varmıdır.

Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...

6955

New member
anlaşılan lisanlı windows değil
o zaman keyfinder diye programı bul ve ordan şifreyi bunulan kc4bb-2jhww-vkcd6-2mxfv-98vh6 değiştir

_whisky_

New member
Keyfinder da da lisanslıymış gibi görünüyo windows... güncelleme de yapabiliyorum. tek sorun başlangıç. bu arada hala geri sayım devam ediyo 5 günüm kalmış:D ya üfff.. en iyisi sorun yaratmıcak bi kopya cd alıyım arkadaşlardan. bu elimdeki cd yi de atıyım:):) deli gibi de güzeldi şu an ki windowsum ya.. neyse sağlık olsun... 5 gün daha bekliyim bakalım nolcak:)

bu arada aklına bişi gelen olursa paylaşıversin ya:) saoln

halill29

New member
kardeşim sana tavsiyem ne yapsan boş yeni MS XP Pro Al en iyi o Home Etkinleşmiyor piyasadaki home ların çoğu böyle Kaçak olanlar yani 5 gün sonra sana olacakları söyliyim pc in açılmayacak . sende format atacaksın başka yolu yok

_whisky_

New member
Hepinize çok teşekkür ediyorum. Son 1 Günüm kaldı:)

kasemo' Alıntı:
Arkadaşlar dosyayı indirin program ne yapacağını söylüyor.
Artık Lisanssız İşletim Sistemi Kalmasın..
Son olarak senin gönderdiğin dosyayı da denicem bakalım neler olcak:) TŞKR

6955

New member
sorunu hala düzelmedi demek bir de buaraya bak

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=171144

bu da olmaz ise senin kırık bir sp2 indirmen gerekiyor oda burda var ben indirdim çalışıyor
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=170364

iso şekinde neroyla cd yazdır sna sp2 cdsi oluyor bununla istediğin gibi kur

dahada olmaz ise bunu dene biraz daha kolay
Bir gün gelir Windows XP'yi açtığınız da size gülücükler dağıtarak aktive etmeniz gerektiğini söyler. Sizde tamam anladık aktive et dediğiniz de " Kardeşim sen zaten daha önce aktive etmişsin" diyerek log off yapar ve tekrar aktivasyon penceresi gelir. Tabii sen daha önce illegal bir şekilde aktive etmiştin ve bunun başarısız olduğunu anlıyorsun. Windows XP ise hiç açılmamaktadır.

Bu gibi durumlarda;

1. Windows XP'yi Güvenli Kip'te açın.

2. Başlat --> Çalıştır --> regedit

3. HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\Current Version\WPAEvents ' dan OOBETimer üzerine çift tıklayın ve en az bir karakterini değiştirin.

4. Windowsu tekrar başlatın.

5. Aktivasyon penceresi tekrar geldiğinde, aktive et linkine tıklayın.

Artık "Zaten aktive edilmiştir" diye bir uyarı vermiyor. İster Aktivasyon yapmak için mikrozoftu arayın, isterseniz cdkey değiştirdikten sonra yeniden aktivasyon yapılmasını sağlayın.

odamı olmadı bunu dene
başlat çalıştır kutunun içine bunu yaz
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

ALINTIDIR.

picachu37

New member
Arkadaşım öncelikle açıklayayım;
1.Orijinal windows xp professional etkinleştirme ister.Bunu xp kurduktan sonra internet üzerinden etkinleştirebilirsin.(Tabiki lisanslı bir serial ile)
2.windows xp home edition etkinleştirme ister.30 gün içinde yapmazsan ilk açılış ekranında günler geriye doğru saymaya başlar.
3.Hepimizin elinde olan windows xp pro cdleri şirketlerde kullanılan çoklu kullanım cdlerdir,ve etkinleştirme istemez.Ancak serialleri microsoft tarafından blocked vlk edilebilir.Forumlarda gezen lisanslama programları bu xp lerde kullanılır.
4.Orjinal windows xp professional ve windows xp home edition sadece ''wpa_kill'' tarzı programlarla etkinleştirilebilir.Etkinleştirilen windows bir süre sonra kernel hataları verir.Tekrar etkinleştirme ister.
5.Burada çoğu arkadaşımız orjinalleştirme ile etkinleştirme yi karıştırıyor.

HTML