Eski Sevgiliniz En Yakın Arkadaşınızla Çıkarsa ....buyrunn...

angel_ina

Altın Üye
Dielimki sevgilinizden ayrıldnız.....2ay sonra baktınız ki en yakın arkadaşınızla çıkıo..ne yaparsınz...:eek:ha

Ben olsam eski sevgilimi takmam .zaten benim için bi degeri olsaydı ayrılmazdım....
ama en yakın arkdasım için aynı seyi diyemicem . :angry

yorumlarınızı bekliyorum...

Renovatio1

New member
Bana onu yapacak arkadaşım olmaz ben yapazdım çok sevsem bile içime gömer yinede yapmazdım kankam da yapmaz

bLue__qirL

Banned
bn olay çıkartırdım :D şaka bi yana da öle bişey olsaydı belki onlara bişey belli etmezdim ama içimde fırtına kopardı çnkü her ne kdr eski sevgilim değersiz bile olsa en yakın arkadaşım bnm için değerlidir o yzden fırtınalar kopardııı :vur :mad:

VolkaN

Altın Üye
bana bıraz hıkaye gıbı geldı bı kere en yakın arkadasın boyyle bısey yapsa o senın en yakın arkadasın olmaaaz eskı sevgılınde heralde enyakın arkadasınla cıkacak kadar saf degıldır heralde

ibrahimkaya396

New member
ben söle bişe demek istiyorum benim kangam la cıkmak için benden ayrıldı ise ben bunu kabul edemem ve yasadığı yeri değistiririm cunku agır gelirr

ama ben kızdan bıkmısım beni deli etme seviyesine getirmmiş ve bende onu bırkmısssam saldım cayıra mevlam gayıra

kangama taktık veririm :D

Sercinho7

Dark Side of Creation
ona hala arkadaş diyemi hitap ediyoruz?

QapriS

New member
benle bi ilişkisi bitmişse kime gitmekte ösgürdür bence tmm hala sewiosam eer tabiki üsülürüm ama belli etmem sonuçta kendi hayatları istediiyle birlikte olsn banane :p

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bu olay benim başımdan geçti şöleki;

ben en yakın arkadaşımla(sözdeymiş tabii) onun sevgilisi ve benim deliler gibi sevdiğim kişi paso beraber takılırdık çok seferken kız arkadaşımla ayrıldık(nie bilmiom valla) ben hala deliler gibi severken o arkadaşım olacak şerefsiz gelip ortak senin için sorun varmı teklif etsem dedi ne dieceğimi şaşırdım çok sefsem bile et bakalım dedim etti ve ve sen nasıl onun arkadaşısının şerefsiz cevabını aldı tabii yüzüme bi daha bakamadı bakmasında zaten bataklıkta görsem kafasına basarım böyle terbiyesizlik olmaz!

berksarica

New member
Benim olay da şöle bişi var arkadaşımda zaten bişeyler varmış içinde benim kızda gidip kendi teklif etmiş sonrada arkadaşım bana çıkmaya başladıklarını söledi. peki sonra ne oldu? liseden mezun olduk(geçen yıl) yaz tatili bitti aşkları bitti. kız şu anda zengin biriyle sözlenmiş. bu arada bende öğrendim ki kız hiç bana göre değilmiş. ondan sonra bayağı rahatladım. ve kendimi o kadar yıprattığıma acaip üzüldüm çünkü........ SEVMİŞTİM!!!

p@r@dox

New member
en yakın iki arkadaşım arasında böyle bir olay oldu çok pis kavga ettiler bende arada kaldım kızda 1hafta sonra başkasıyla çıkmaya başladı olan bize oldu yani

bapandsas

New member
yaw bılmem kı böle bısı yasamadım ben bılmem banane der cıkardım ısın ıcınden arkıme de yardım da bulunurum hanı tanıyoz ya o bakımdan

berksarica

New member
enn kotusu arada kalmak iki tarafta arkadasin yani zor is. simdi geriye donup bakiyom cok iyi kazik yedim ve cok iyi ders cikardim. aslinda bi bakima iyi oldu ben arkadas bildiklerime harbiden güvenen biriyim artik herkese kuskuyla bakamaya basladim artik hoslandiim kizlari bile kiskanmaya basladim iyi mi kötü mü bilmiyom bakal1m bu is nereye gidecek böle...

bapandsas

New member
:vur ne yapımmmmm ayrılmısız bıttmıssss artıkk kankama yardımm edrımm sunu sever sunu sevmez dıyee elden baska bısı gelmez...............ondan ayrılmısım yaw

SEKERİM

New member
benim bi erkek arkadasim vardi iki sene önce, birgün amca kiziyla iste ücümüs bulusmusduk falan bisiler icmisdik, onlari tanisdirmisdim, sora eski erkek arkadasimla yanliz bulusdugum vakitler bana hep amcamin kizinin ismiyle hitab ediyordu bende sasiriyordum , ve o farkinda bile olmuyordu, sordugumdada yok ben onun ismiyle hitab etmedim diyordu neyse bi saman gecdi benden habersis bunlar cikmaya baslamislar, amcamin kizida benim icin bi kardes gibiydi, yani öz kizkardesim gibi sevdigim cousinemdi, cok acidi valla , yani baska bi kizla birlikte olsaydi hic takmasdim ama bu amcamin kizi olunca cok aglamisdim, sora bide iste cousineme bunu bana nasil yaparsin dedigimde, hep telefonunu kapatiiyordu, sora iste bida aradimda amca kizimin kiz arkadasi telefona cikti bna küfürü basdi o eski erkek arkadasimla bir oldular, cok kirildim.. baya bi süre amcamin kiziyla konusmadim, sora aylecek bise gelmislerdi , gene büyüklük bende kalsin dedim afetim kizi, ama o adami afetmedim bidada hic konusmadim,..... simdik gecen ay ayrilmislar o adamda amca kizina dayak atmisdi yüsünü falan moratmischdi , kiz artik beraber olmak istemio diye iste ...
yaa iste böle en yakinin da olsa darbeyi vuruyorlar insana iste
ben böle davranmisdim ... insani cani yaniyo

GhOsT

Tuning Moderatör
Hiç Takmam Bile ayrılmışım ztn o ayrı yola girmiş,ben ayrı yola ;)............

HTML