Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

cemmaster

New member
www.ogu.edu.tr

İşte buda benim üniversite..:)...Seneye bitio hayırlısıyla....Bizim okuldan olanlar varsa beklerim adım Cem bu arada..:)

İşte giriş ve Hastane :

Yeşilliğe aldanmayın bu kadar yok..:) :

Önce eğlence..:)....İşte bahar şenliği :

İşte eğlence budur tenefüste adamlar keyif yapıo:

Birazda iş..Buda bizim bölümün Müh-Mim dekanlığı :

Ah ah mühendissen çile çekiosun kardeşim...:(..:

Ah be arkadaşlar yürü yürü bitermi o yol?...Neyseki şimdi otobüsler beleş üni içi..:)

İnşallah seneye :

Hadi Ogü hayırlı olsun...:)

HappyEnding

New member
Bu sene mezun oldum. Terciih yapacak arkadaşlar: Şu an Osmangazi Üniversitesi bildiğimiz şantiye gibi. Yazarken ona göre düşünün.

genola

New member
Sadece iki tanemi var bizim univ. den benimle 3 etti hadi bakalım .....
benden tavsiye gelmeyin arkadaşlar gelmeyin heleki muh. fak. a
esk ii ama ogu değil :D

googo1703

New member
ogü'nün kısaltması esogü olmuştu sanırım.

en son gördüğüm haline "şantiye gibi" demek az bile.her yerim çamur olmuştu...

hmtylmz

New member
ben de bu sene bıtırırım herhalde bu arada okul kotu dıyenler santıye dıyenler okulun dısına cıkmayalar oluyo galıba cunkı hayat okuldan ıbaret degıl dısarısıda guzel eskısehır guzel neysem dors neysem buda neysem hayal var ve dahası eglenmek ısteyen eglenır burdan bı forum olusturulur herhalde taklmayak ısteyenler tıklasın

chester26

♫Цпẳρρя&#1
ben esk de yaşıorm ama üniversteye kesin gidicem burdan b.ku çıktı 222nin adaların

safsata17

New member
aha bizim üniversite valla. tamam biraz hastane biraz şantiye ama sonuçta o bizim üniversitemiz bee...

cemmaster

New member
Evet okul şantiye gibiydi ama ben size deyim 2 sene sonra çok güzel olacak..Şimdiden cafelerin olduğu alan bitti 1-2 cafe açıldı bile üni içinde.

JackSoneS

~// кяσηiк м&#11
Beyler sadece meşeliği koymuşsunuz ben ziraat müh. bölümündeyim!!! BUrdada benim bölüm görünüyo:D

chackal06

New member
Şantiyeye takılmışsınız arkadaşlar şantiye güzeldir, demekki universite daha guzel olacak :D
mezun inşaat.muh.

fortune

New member
selam herkese bende esogü lüyüm.... daha 2 senem var..evet şu an biraz şantiye gibi ama yine de seviyorum ben üniversitemi....:)

UFUK1987

New member
ben es ogu le deyılım ama eskısehırlıyım universıteye takılmayın onemlı olan dısının camuru deyıl ıcınde neler yapıldıgı omrunuzun 4 yılını universıtede gecırcek deyılsınız ya eskişehir COK AMA COK GUZEL BİR ŞEHİR KESİN GELIR DERIM PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ

HTML