Erzurmlu Amcayi Fena Kizdirmişlar

gamshe_Lee

New member
bu taa 2 senedir warya benim telefonumdada kayıtlıııı çok komik yafuuuu :S ya cem bey kim ermjenimi dio ya öldürüo beni yaa :D

helal olsun hemşehrime, dadaş adam :) bu arada bu kişi şimdi de doğal gaz işiyle uğraşıyomuş erzurumda ama tanışmak nasip olmadı bi türlü :D

Fatih Hoca

Banned
Arkadaşlar, linki yeniledim. İndirmek istiyenler için. Youtube için de link koydum. İyi eğlenceler.

TOFAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ İNDİR

TOFAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOUTUBE İZLE

Konuşmanın tam metni

"-iyi günler tofaş müşteri hizmetleri nasıl yardımcı olabilirim
-haydi güle güle iyi günler (muhtemelen güle güle müşteriye)
-buyrun
-nil hanım orda mı
-efendim konu neydi ben yardımcı olayım
-yav bırak yardımcısı ben erzurumdan arıyorum aba müslüm keçeli
nil hanım orda mı verir misin telefona
-efendim nil hanım yerinde yoklar
-nerde birez önce cehenneme mi getti birez önce bennen gonuşirdi. oranın genel müdürü kim ki
-bey efendi aracınızın plakasını rica edebilir miyim
-yav bırak plakayı elli sefer vermişim ya ben müşderiyim ya ben diyorum ki genel müdürünüz kim sizin yetkili olduğunuz birim amiriniz. nilin üsdünde cem mi var?
-isminizi öğrenebilir miyim
-cem bey mi var
-efendim cem bey de yerinde şu anda yerinde yoklar
-ya peki cem beyin dışındaki vadandaş kim. ermeni bu. italyan mi bu kim ya bi türk değil mi kardeşim? ben araç almışım bunun üst yetkilisi kimse bana bi ulaştırabilir misiniz yaw
-bey efendi mümkünse kaydınıza ulaşabilmemiz için aracınızın plakasını ve adınızı öğrenebilir miyim?
-senin adın ney, benim adımı daha öyrenemediz mi? ben erzurumluyum beni daha öyrenemediz mi? her gün ariram allah belazı vere yav. bu nasıl işe düşdüm kardeşim yav. yimbeş a re beşyüzyetmişbeş... aan oriya yazın. elizin avucuzun içine yazın. bahtığızda telefon aşdığımda haberiz olsun.
-şu anda kaydınıza ulaşmaya çalışıyorum
-he bir ulaşıyor ölmüşleriin heyrine.. lan ne işe düşdüm yav..
-aba müslüm keçeli ile mi görüşüyorum şu anda
-evet he he
-şu anda kaydınıza ulaşmaya çalışıyorum aba bey
-yaa x'ler x'ine mi gapalı (diye bir harici ses, tam olarak ne dediği anlaşılmıyor)
-ben nil hanıma da ı aradığınızı iletiyorum ı konu...
-yav nili bırak bacı yav. bırak yav. allahızı seversez.
-aba bey bizi daha önce aramışsınız
-yav elli sefer aradım.. yav nil hanımın da babasının ağzına sıçım, sizin de babazın ağzına sıçım. yetkilisi kimse yetkilisini bağlayın bana yav. ağzına sıçtığımın evlatları şimdi nil hanımın babasının ağzına sıçtıracaksınız ha.
-aba bey ben konuyu ben nil hanıma aktarıyorum
-yav tamam aktar deki o
-ulaşabileceğimiz telefonları mümkünse..
-sen de ki o erzurumda bi tene müslüm ağabegi var dedi ki hepizin babasının ağzına sıçım. nil hanımın elli sefer sıçım yav.. de beni bir arasın ağzına sıçtığımın gızıni yav.
-telefon numaranız aba bey 442 316 60 10 cep telefon numaranız 542 684 68 08 mi? (o esnada sirenler ötmektedir)
-tamam senin adın ney, hanım gız
-dilek efendim
-dilek mi? bak ara o nil hanım kimse o telefonu üzüme gapatti. de ki onun babasının ağzına... bizim babamızın ağzına bi sefer sıçdi, senin babanın ağzına elli sefer sıçdi.
-peki efendim, iletmiş olduğunuz bütün küfürleri isteğiniz üzerinize de nil hanıma aktaracağım
-hayret bir şey yav, araç satmışsınız, araca sahip olun ağzına sıçtığımın çocukları, yav bu en üsdüz kim baci en üsdüz yav, en üsdüzün babasının ağzına sıçım yav. "

1sc0rp!tX

Altın Üye
Okumak dinlemek kadar Komik olmasa da Güzeldi :)

HTML