Erotik film gösteren sinema salonunda öldü

crazyquake

.::®crazy™::.
Samsun’da gittiği sinemada erotik film izleyen 24 yaşındaki Ruhi Elibol, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 4 ayrı filmi peş peşe izleyen Elibol’un cesedi 4 ncü film için verilen arada seyirciler tarafından farkedildi.

19 Mayıs Mahallesi Talimhane Caddesi’ndeki Sümer Sineması’na saat 11.00'de gelen Ruhi Elibol, ‘Çile, Kaçış, Erkeksen Gel ve Senin gibi kız’ adlı peş peşe oynatılan erotik filmleri izlemek için 4 YTL ödeyip bilet aldı.
21 numaralı koltuğa oturan Ruhi Elibol’un kalbi dördüncü filmde durdu. ‘Senin gibi kız’ adlı dördüncü film için verilen kısa arada oturduğu koltukta başı geriye doğru düşmüş halde farkedilen Elibol için hemen 112 ambulans çağrıldı. Gelen doktorlar Elibol'un yaşamını yitirdiğini belirledi.
Doktorlar, ölüme kalp krizinin neden olduğunu, ancak kesin ölüm nedeninin otopside belirleneceğini söyledi. Elibol’un cesedi otopsi yapılma üzere Samsun Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Sinema makinisti 32 yaşındaki Cengiz Ergen de, “Seyirciler bana seslenip, bir kişinin bayıldığını söyledi. Ben yanına gidip baktığımda adam ölü gibi duruyordu. 112’yi aradık. Gerçekten de ölmüş'' diye konuştu.

ALINTIDIR

( Toprağı bol olsun ne diyelim başka )

CoPCoP

New member
b.k yoluna gitmiş rahmetli....
cenabet gitmemiştir inşallah....

kadir84

New member
aga bizim burda da geçen sene 60 yaşlarında biri iş üstünde gitti...bilmem ne desek acaba :D:D

mexkalin

New member
Senin gibi kız’ demekki bu film tehlikeli izlememek lazım

KaranLık

"KaranLık"
Darzamat' Alıntı:
Tanrı (Allah diyecektin galiba?) ve a.q. kelimelerini sen bir cümle içinde kullan sonrada gel haram haram gebermiş de o çocuga!!!
:mad: :mad: :mad:

yani ben demesem helal mi olacak hem her koyun kendi bacağından asılır.kime nasıl hitap edeceğimi biliyorum...niyetim tartışma yaratmak değil ama çok zoruma gitti.gençliğin bu kadar KÖR olması delirtiyor beni...

firatay

>>>> ALESTA
Demek ki genç bile olsak 4 film ağır geliyor dikat etmek gerekiyor arkadaşlar. :)

mexkalin

New member
firatay aynı fikirdeyim :) ama rekoru kırmakta lazım

imce

New member
aslında dikkatli yazmak lazım diye düşünüyorum.
belkiş de hayatında ilk kez nefsine uydu gitti ve ecel orada yakaladı.
kimse sonunun nasıl olacağını bilemez Allah taksiratını affetsin demek en doğrusu gibi geliyor bana.
iyi yönde düşünmenin zararı olmaz ama kötü düşünmenin ve yazmanın hesabı var(Ya düşündüğünüz gibi değilse)

The Squealer

Special Effects expert
hergün önünden geçtiğim yer sağol heberim var herkez onu konuşuo samsunda :)

facetoface

Altın Üye
bizim zamanımızda 3 film birdendi şimdi 4 film olmuş..ornekte oldugu gibi 4. film fazla geliyo tekrar 3 e düşürülmeli :sigara:

şaka bi yana allah rahmet eylesin

HTML