Erkeklerin korkulu rüyaları!..

womenofff

New member
Kadınların keskin hafızaları erkekleri her zaman korkutmuştur çünkü erkeklerin hafızası asla böyle çalışmaz. Bir kadın, yıllar önce yaşadığı bir tartışmadaki ufacık bir ayrıntıyı, yıllar sonra hiç beklemediğiniz bir anda hatırlayabilir ve bunu yıllar sonra bir başka tartışmada kullanabilir. Kadınların ortalama yaşam süresi, erkeklerinkinden yaklaşık 15 sene daha fazladır.Bir de yüzyıllardır bastırılmış olmanın acısıyla direksiyon başına geçtikleri zaman kadınlar gerçekten çılgın gibi araba kullanıyorlar. Bir elinde cep telefonu, diğerinde diyet kola varken dizleriyle araba süren kadınlar erkekleri gerçekten korkutuyor.Erkeklerin çocuksu, kaba saba, basit isteklerin esiri oldukları gerçeği, onları zaten rahatsız eder. Fakat bundan da korkuncu, karşılarındaki kadını gerçekten neyin mutlu edeceğini bilememektir. Doğum gününde ona ne almalı? Doğru zamanda doğru sözleri nasıl söylemeli ki karşıdaki kadının yüzü gülsün? Bunları keşfedebilmek için bir erkeğin ömrünü vermesi gerekebilir.Erkekler, daha ilkokulda hayatın acı gerçeğini keşfederler. İstedikleri her şey kadınların elindedir: Seks, anne, belki de sinemaya gidebilecek bir arkadaş, yönünüzü kaybettiğinizde size destek olabilecek bir kişi... Ancak tüm bunlara karşılık olarak kadınlar da erkeklerden tek bir şey ister: Neslin devamını sağlamak! Erkekler için bu yegane istek yeterince korkutucudur, çünkü çok ciddi bir kararı ve ömür boyu bağlanmayı gerektirir...
Erkekler bayanlar buyrun bakalım onaylayan yada karşı çıkan herkes buyursun

Mephisto

R€B€L
bende katılamıcam erkeklerin hafızası daha kuvvetli bana kalırsada
ayrıca kadınların araba kullanmasıyla ilgili örnege ise alakası yok diyebilcem =)

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
womenofff' Alıntı:
Kadınların keskin hafızaları erkekleri her zaman korkutmuştur çünkü erkeklerin hafızası asla böyle çalışmaz. Bir kadın, yıllar önce yaşadığı bir tartışmadaki ufacık bir ayrıntıyı, yıllar sonra hiç beklemediğiniz bir anda hatırlayabilir ve bunu yıllar sonra bir başka tartışmada kullanabilir. Kadınların ortalama yaşam süresi, erkeklerinkinden yaklaşık 15 sene daha fazladır.Bir de yüzyıllardır bastırılmış olmanın acısıyla direksiyon başına geçtikleri zaman kadınlar gerçekten çılgın gibi araba kullanıyorlar. Bir elinde cep telefonu, diğerinde diyet kola varken dizleriyle araba süren kadınlar erkekleri gerçekten korkutuyor.Erkeklerin çocuksu, kaba saba, basit isteklerin esiri oldukları gerçeği, onları zaten rahatsız eder. Fakat bundan da korkuncu, karşılarındaki kadını gerçekten neyin mutlu edeceğini bilememektir. Doğum gününde ona ne almalı? Doğru zamanda doğru sözleri nasıl söylemeli ki karşıdaki kadının yüzü gülsün? Bunları keşfedebilmek için bir erkeğin ömrünü vermesi gerekebilir.Erkekler, daha ilkokulda hayatın acı gerçeğini keşfederler. İstedikleri her şey kadınların elindedir: Seks, anne, belki de sinemaya gidebilecek bir arkadaş, yönünüzü kaybettiğinizde size destek olabilecek bir kişi... Ancak tüm bunlara karşılık olarak kadınlar da erkeklerden tek bir şey ister: Neslin devamını sağlamak! Erkekler için bu yegane istek yeterince korkutucudur, çünkü çok ciddi bir kararı ve ömür boyu bağlanmayı gerektirir...
Erkekler bayanlar buyrun bakalım onaylayan yada karşı çıkan herkes buyursun

şimdi bu konuyu eski çıktığım kızlar ve hayattan örneklerle açıklamak isterim.

sonuna kadar okuyun lütfen güzel bi mesaj yaptım :D

womenofff' Alıntı:
Kadınların keskin hafızaları erkekleri her zaman korkutmuştur çünkü erkeklerin hafızası asla böyle çalışmaz.
1) dün ne yedin desem bilmez ben ise tanıştığımız dakikayı bile söyleyebilirim şuan :D

womenofff' Alıntı:
Bir kadın, yıllar önce yaşadığı bir tartışmadaki ufacık bir ayrıntıyı, yıllar sonra hiç beklemediğiniz bir anda hatırlayabilir ve bunu yıllar sonra bir başka tartışmada kullanabilir.
2) bu çok önemli. valla gediğine konulacak lafı unutmazsınız işte :D

womenofff' Alıntı:
Kadınların ortalama yaşam süresi, erkeklerinkinden yaklaşık 15 sene daha fazladır.Bir de yüzyıllardır bastırılmış olmanın acısıyla direksiyon başına geçtikleri zaman kadınlar gerçekten çılgın gibi araba kullanıyorlar. Bir elinde cep telefonu, diğerinde diyet kola varken dizleriyle araba süren kadınlar erkekleri gerçekten korkutuyor.
3) walla benim bildiğim kadın daha çabuk çöker. ondan ilişkide erkeğin yaşı daha büyük olur ama 21. yy'da valla kadın dırdırından ömrümüzü yiyorsunuz. zaten kadın dırdırı çekmeyen erkekte çılgın bayan sürücülere çarpmamak yada karşıdan - karşıya akıcı trafikte bir hanım ağa misali yavaşça geçmeye çalışan bayanları ezmemek için direksiyon kırıyor ve bariyere gümm!!! valla sen o 15 seneyi bi 20 sene yap derim :D

womenofff' Alıntı:
Erkeklerin çocuksu, kaba saba, basit isteklerin esiri oldukları gerçeği, onları zaten rahatsız eder. Fakat bundan da korkuncu, karşılarındaki kadını gerçekten neyin mutlu edeceğini bilememektir. Doğum gününde ona ne almalı? Doğru zamanda doğru sözleri nasıl söylemeli ki karşıdaki kadının yüzü gülsün? Bunları keşfedebilmek için bir erkeğin ömrünü vermesi gerekebilir.
4) valla bişey beğenmiyorsunuz. biz kararlı bi şekilde hediye alıyoruz ama hemen değiştiriyorsunuz ki genelde erkekler güzel hdeiye beğenir. ama bayanlar saçma hediyeler alır ve bizim malesf değiştirme hakkımız yoktur. değiştirdiğimiz an ya küser ya kızarsınız ama size asla küsemeyiz. tripsiniz yani :D

womenofff' Alıntı:
Erkekler, daha ilkokulda hayatın acı gerçeğini keşfederler. İstedikleri her şey kadınların elindedir: Seks, anne, belki de sinemaya gidebilecek bir arkadaş, yönünüzü kaybettiğinizde size destek olabilecek bir kişi... Ancak tüm bunlara karşılık olarak kadınlar da erkeklerden tek bir şey ister: Neslin devamını sağlamak! Erkekler için bu yegane istek yeterince korkutucudur, çünkü çok ciddi bir kararı ve ömür boyu bağlanmayı gerektirir...
5) ne yani kadınlar erkeklerde sex, baba şevkati, sinemaya gidebilecek bir arkadaş, omuzunda ağlayacak bir dosti, yönünü kaybettiğinde size destek olabilecek bir kişilik aramaz mı? :çaliş pardon bi ters - bi düz nerde kalmıştık... HEH!!! dediğim gibi olay böyle. bu arada bayanlar deforme olmamak için doğum yapmaktan kaçınıyor decrimizde ama sen...

womenofff' Alıntı:
kadınlar da erkeklerden tek bir şey ister: Neslin devamını sağlamak! Erkekler için bu yegane istek yeterince korkutucudur, çünkü çok ciddi bir kararı ve ömür boyu bağlanmayı gerektirir...
demişsin. ilginçsin seni tanımak isterdim!!! düşüncelerin alıntı mı acaba onuda merak ettim.

neyse böylece bu mesajla da erkekler tekrar su - yağ örneğinde ki gibi üste çıktı.

womenofff

New member
alıntı bu benim fikrim değil

ilgincim evet ama sonunda yazdığın gibi "erkekler su-yağ örneğindeki gibi üste

çıkar çıkmasınada her zaman değill!..

hani derler ya " erkek evin direğidir evin başıdır diye kadında boynudur derler

başı istediği yöne çevirende boyundur yanii biz bayanlar:))

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
womenofff' Alıntı:
alıntı bu benim fikrim değil

ilgincim evet ama sonunda yazdığın gibi "erkekler su-yağ örneğindeki gibi üste

çıkar çıkmasınada her zaman değill!..

hani derler ya " erkek evin direğidir evin başıdır diye kadında boynudur derler

başı istediği yöne çevirende boyundur yanii biz bayanlar:))
ilginçsin + ilginçsin şimdi o direk, boyun olayıda abartılı olmuş. burası inşaat sahası mı yahuv :D ben kadın - erkek üstündür - değildir demiyorum ama siz kadınlar gibi biz herşeyizde demiyorum :D

sonuçta hepimiz insanız yani neden ben senden üstün olayım ki ama aynı oranda sen de benden üstün olamazsın. yani kadınların erkeklerden bir Galatasaraylı'nın bir Fenerbahçeli'den nefret ettiği gibi nefret etmesi beni çok şaşırtıyor. biz size - sizde bize muhtaçsınız. aynen fener ile cimbımun maç etmek için birbirlerine muhtaç oldukları gibi :D adamlar sahaya ses bombası attı. yakında kadınlar evlere tankla, black hownla fln girer artık :D

NeRoN_64

Banned
Siz Bayanlar Komplekslisiniz Ya Kendinizi Erkeklerden Falan Akilli Üstün Görebilmek icin Habire Ne Yapsakta Üstün Olabiliriz Diye Düsünen Kisiliklersiniz :goz:

womenofff

New member
arkadaşlar üstüme gelmeyin bunlar işin şakası maksat muhabbet olsun diye yani

lütfenn tabiki muhtacız birbirimize şurda ikicik dalaşalım azıcık dedik hayat mayat

meselesi yapıldı lütfenn :))

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
womenofff' Alıntı:
arkadaşlar üstüme gelmeyin bunlar işin şakası maksat muhabbet olsun diye yani

lütfenn tabiki muhtacız birbirimize şurda ikicik dalaşalım azıcık dedik hayat mayat

meselesi yapıldı lütfenn :))

erkek egosu her zaman onu gerektirir. üzme kendini bu onların genlerinde olan bir şey. daima üstündürler. aslında kendilerini öyle görürler.

bir kadın, adam yok bile dese eninde sonunda dediğini yapar ve adam da benim dediğim oldu zanneder. ilgisi bile yoktur aslında.

bir arkadaş akıldan bahsetmiş. orada akıldan değil kıvrak zekadan bahsediliyor, hafızadan değil. olmayacak durumlardan bile zararsız sıyrılabilecek zekadan. her işi lehine çevirebilecek zekadan.

ama ne olursa olsun kadınsız erkek erkeksiz de kadın olamaz. ikisi bir arada yaşam zorundadır. aslında zorunluluk da yoktur ama isterler, ayrılamazlar. birbirlerini yeseler de.

HTML