Erkekler yandı.. Çapkınlık tarih oluyor !:)

c!nderella

New member
Dünyada binlerce kadın, kocaları tarafından aldatılıyor ama ispatlayamıyor. Ancak yeni cihazlarla çapkın eşleri yakalamak çok kolay...

* İhanet delillerini gösteriyorKadınlar aldatan kocasını yakalamak için ya detektif tutuyor ya da kendi ajanlığa soyunuyor. Kocasının cep telefonunu ve maillerini karıştırarak ihanetle ilgili bir delil arıyor. Ancak Amerikalı ve İngiliz bilimadamları tarafından geliştirilen yeni cihaz ve testler sayesinde bu yöntemler tarihe karışacak. Demode yöntemlerle birlikte çapkın koca ya da sevgililer de tarihin tozlu sayfalarındaki yerlerini alacak. İşte uzmanların "Çapkınlığın sonu gelecek" dediği buluşlardan bazıları:

* Checkmate : ABD'de geliştirildi. Cinsel ilişkiye girdikten sonra tıpkı hamilelik testinde olduğu gibi eşiniz ya da sevgilinizin spermini test ediyorsunuz. Cihaz sperm sayısını ölçelerek eşinizin sizden başkasıyla olup olmadığını tespit ediyor.Fiyatı ise 40 dolar...

* Casus çakmak:İngilizler tarafından geliştirilen Zippo çakmağın en büyük özelliği içerisinde gizli bir kamera olması. Siz iş yemeğinde eşinizin yanında olamasanız da o sizin yerinize iki saat boyunca tüm yemeği dakika dakika kaydediyor. Böylece "iş yemeğindeyim hayatım" cümleleri rafa kalkıyor. Fiyatı ise 89 dolar.

*Aşk dedektörü: Orjinal adı Love Detector... İsrailli uzmanlar tarafından geliştirildi. Sesin 129 farklı halini tanıyabiliyor. Alete sevgilinizin sesini kaydediyorsunuz, söylediklerinin doğruluğunu analiz ediyor. Size "yalan söylüyor" uyarısında bulunuyor. Fiyatı 20-50 dolar arasında değişiyor.

* Stres ölçer: ABD'de geliştirilen Truster adlı cihazın fiyatı 30 dolar. Tek yapmanız gereken stres ölçeri eşiniz ya da sevgilinizin eline verip "Beni aldatıyor musun" diye sormak. Vücuttaki stres ve ellerdeki teri ölçen alet 5 dakikada sevgilinizin sadakati hakkında size bilgi veriyor.

Vatan ALINTIDIR...

dumani

New member
valla ben mi problemliyim bilmiyorum ama şimdiye kadar hiç bir sevgilimi aldatmadım, bundan sonra da aldatmam

aGa

Banned
ilginc daha neler cıkcak allah bilir :S

naser

Forum Aslanı
Türk erkegini hiçbirşey durdurmaz!! Çapkınlık bizim Hakkımızdır!!!

c!nderella

New member
helal sana dumani bakın böleleride var bunu bide hak olarak görenlere duyrulur :mad:

naser

Forum Aslanı
Kızma c!nderella!!! Ama napalım bızım ozumuzde var !!!! yapmazsak olmaz !!! Ama karsımıza mukemmel bır ınsan cıkarsa valla bende yapmam:)

matkap19

New member
ehueh beni kimse yakalayamaz. aynı kattan ıkı kızla cıkmıs adamım:D:D:D:D

free!

artık yok...
euheuehue o aletler işe yaramaas sökmesss :):):)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Gerçekten seven mutlu olan hiç kimse bayan olsun erkek olsun aldatmaz.. paylaşım için teşk..

0ğuzhan

New member
puhaha ne güsel sallamışlar.. yakında alet cıkacak :) hiç sevişmişmi die .. :D lan ne kadar saçma :D valla ben aldatsam bana yapsa işlemez ki :D

bende anti stres var :D

HTML