Erkekler Sonunuz Mu Gelİyo Ne??

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Birçok bilim adamına göre erkekler yok olma tehlikesiyle karşı karşıya, tıpkı dinAzorlar gibi nesilleri günün birinde tükenecek.Çünkü arAştırmAlAra göre erkeğin Y-kromozomu gün geçtikçe küçülüyor, kromozomun üstünde pek çok gen Aktif değil.KısacAsı Y-kromozomu yok olmAyA doğru gidiyor.BAtılı ülkelerde erkeklerkadınlArdAn ortalAma 6 yıl dAhA erken ölüyorlAr.Erkeklerde suçluluk oranlArı dAha fazla.Testosteron hormonu yüzünden dAhA Agresifler.SigArA,alkol uyuşturucu gibi bAğımlılıklArdA erkekler önde.fızıkı AcıyA , olumsuz çevreye dahA Az dayAnabilirler.Henüz bir embriyoyken bile dahA hAssAslar...

iSpiK

Kadim Dost
erkek kaybolunca kadınlarda bı sure sonra kaybolmucakmı ? kendı kendınıze bı dogurganlık yolu buldunuzda bızım mı haberımız yok ? hı ?_ duyamıoRum ;)

perteklim

New member
yazık yazık çok yazık... seni aldatan erkeği bi elime geçirirsem... ya bu adam sana hangi kalleşliği yaptı da, senin bu asparagasının kokusu bilgisayardan fırladı be...

TAsmanian Devil

New member
Walla şöle diyeyim erkler yok olacak değil de gitgide kadınlaşak diye biliyordum
İSpiyoncuya da sonuna kadar katılıyorum
ve son olarak da şunu söyleyebilirim ki kadınlarda bu çene oldukça biz erkler yok olmaya mahkumuz....

theozy

Kadim Dost
ben öldükten sonra çokta fifi.. :) uahauhauh

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
perteklim' Alıntı:
yazık yazık çok yazık... seni aldatan erkeği bi elime geçirirsem... ya bu adam sana hangi kalleşliği yaptı da, senin bu asparagasının kokusu bilgisayardan fırladı be...
hehe yokbe bende bu enerjı olduktAn sonra kim se bşy yapamaz işlemez bAna...AyrıcA ben bu konuyu o nedenle AçmAdım AçmAmda zAten birine nefret duymam..hehe ama çok güldüm yAA yAzdıkların komikti hehe..:):)

~uYuSTuRuCu~

New member
iYi :D
Ne oLCaq :d

Sanqi HeRKes TüKeNMiCeq :D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
OLUR MU??PUHaHA KURTULUYOZZ BaKTERİLERDEN HEHEHE:):)

piken

New member
ee işte önce erkekler soora kadınlar soora tüm dünya yok olacak..dünyanın sonu gelior azizim..:)

comand

New member
Evet böyle birşey var ilerde küçücük minnacık bir ihtimal olarak duruyor yanlız bayanlar kına yakmadan önce şunu bi düşünsünler bugünün dünyası erkek egemen bir dünya ve en iyi bilim adamlarının çoğu erkek eeee bunlarda hıyar değil yaaaa kendi cinsini kurtarmak için birşeyler yapacaklar illaki yanı siz bayanlar üzülerekde olsa söylemeliyim :) yine erkek egemen bir dünyada yaşamak zorunda kalacaksınız :) :) :)

freely

New member
valla batılı erkeklerin nesli tükenirde bizim türk erkekleri bu nufus artışıyla çok zor...:)

HTML