erkekler neden yalan söyler

protti

New member
birgün fakir bir oduncunun biri nehrin üstündki dalları keserken baltasını suya düşürür ekmek parasını çıkardgı baltasını suya düşürdügü için oturup aglmaya başlar oduncunu bu durumunu gören tanrı yukardan iner ve sorar oduncu neden aglıyorsun oduncu durumu anlatır ve tanrı üzülüp suya dalar ve elinde gümüş bir baltayla çıkar bu senin baltan diye sorar oduncu hayır der ve tanrı tekrar suya dalar bu sefer altın bir baltayla çıkar sudan bu mu diye sorara oduncu hayır der tanrı tekrar suya dalar ve demir bir baltayla çıkar bu sefer bu mu diye sorar oduncu sevinçle evet der oduncununun dürst olusu tanrının hosuna gider ve üç baltayıda oduncuya verir oduncu nehir kıyısnda bu sefer karısla gezerken karısı birden suya düşer ve oduncu aglamaya başlar tanrı oduncunu durumuna üzülüp yine asagıya iner ve sorar sorun nedir diye oduncu durumu anlatır tanrı yine suya dalar ve angelina joliii ile sudan cıkar bu mu senin karın diye sorar oduncu sevinle evet der tanrı oduncunu yalan sölemesine kızar ve azarlar neden yalan sölüyosun diye oduncu durumu açıklar ilkinde hayır desem bu sefer nicola kidmmınla gelicektin üçünçüde ise karım la ve busefer evet dedimm için üçünüde bana vericektin ama tanrım ben fakir bir adamım üç kadına birden bakmam mümkün degil işte buyüzden ilk seferinde evet dedim umarım begenirsiniz :eek:

protti

New member
taratmayı unutum verildini o yüzden bilmiyodum bu arada evet erkeklrin yalanı böyle degil

G.O.R.A

New member
pinokyonun cinsel organı olmadığı için zavallımın burnu uzuyo

bizim öle bi talihsizliğimiz olmadığı için yalan sölememiz çok normal:durdurun

HTML