Erkek çocoğa 30 Kişi Tecavüz Etmiş

nedim87

New member
Bilecik'in Gölpazarı İlçesi'nde 15 yaşındaki erkek çocuğuna fiili livatada bulundukları iddia edilen 30 kişi gözaltına alındı.
Habertürk'ün haberine göre, olay, önceki gün 15 yaşındaki İ.K. adlı erkek çocuğun babasına "Oğluna tecavüz ediliyor" denilmesi üzerine ortaya çıktı. Duyduğu sözlerin üzerine hemen Cumhuriyet Savcılığı'na koşan baba, şikayet dilekçesi verdi.
Savcılık, şikayet üzerine hemen çocuğun ifadesine başvururken, polis de çocuğun verdiği bilgiler doğrultusunda yaptığı operasyonlar sonucu İ.K. ile uzun süredir ilişkiye girdiği iddia edilen ve bir bölümünün de esnaf olduğu öne sürülen 30 kişiyi gözaltına aldı.
Güvenlik güçlerinin olayla ilgili 2 kişiyi de aradığı ve soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

bunların malum uzuvlarını kesip malum yerlerine tıkçan kodeste kadınlık yaptıracaksın şerefsizler...
KAYNAK

http://haber.mynet.com/sayfali/yasam/Erkek-cocuga-30-kisi-tecavuz-etmis-/19Mayis2009/X1242741034062/0

ManUtd

Nevşehir Lee
bende bunlara o.ç. diyorum.
zaten hapiste hareket edemiycek durumu sokuyolar o ipneleri.

Clubbert

New member
Bizim burdada vardı öyle bi hayvan,bir i6 biri 8 yaşında iki çocuğa tecavüz etmişti hapiste şişlediler,mefta...

oxean

New member
ne adamlar var sınırden delıye donuyorum zaten kucukken sadece kızları tembıhlerler kızım bırı cagırsa gıtme sole yapma bole yapma dıye erkek cocukları tembıhlemezler sonra bole olur aslında bırazda aılelere dusuyor ıs cocugu dogurup sokaga salcagına evınde adam gıbı bak durumun varsa krese ver yoksa evde dursun hayret bısı yaa

HTML