Erkeginizin ruyalarini susleyin (sadece kadinlar okusun) +18

BuNaLım

Bunalım
Erkeginizin ruyalarini susleyin (sadece kadinlar okusun) +18
kadın dergilerinde defalarca ve her hafta/ay yayınlanan ipucu ve öneriler paketi yazıları için, en sık kullanılan başlıklardan biri.Erkeginizin ruyalarini susleyin

* ağırdan satın, gösterin ama vermeyin;
erkekler kolay elde ettikleri şeylerden çabuk bıkarlar, onu uğraştırın, başının belâsı olun var ya, artık ilallah etsin, olabildiğince uyuz olun mesela belli günlerde, "buluşalım mı, görüşelim mi" diyorsa, "annem duysa kızar, babam duysa keser, hem zaten kanamalı bi hastayım" diyiverin, buluşursanız size elmas yüzük alacağını söylemezse buluşmayı reddedin...
onunla olmayı çok istiyormuş gibi dawranın ama onunla olmaya pek de ihtiyacınız yokmuş gibi yapın, mesela tarım kredi kooperatifleri yüksek mühendisi süheyla 25 şöyle diyor: "bir gün işten çıkışta benimle buluşmak istediğini söyledi, ben de 'dün yediğim lahana gaz yaptı, biraz da pankreasım ağrıyor' diyerek buluşmaya karşı bir tawır sergiledim, 'yürüyemem, edemem, ah ayaklarım' diyerek devam ettim, saat 5 olduğunda limuzinle kapıda bekliyordu, hatta şoföre eliyle işaret ederek, kapıyı kendi açtı, onu da bırak rahatsız olmiym diye kendisi binmedi yürüyerek geldi, çok mutluydum"

*kendi hayatınızdan ödün vermeyin, kariyerinizi tehlikeye atmayın, bırakın o peşinizden koşsun;
aşk, sevgi güzel şeylerdir, ooff süper eğlencelerdir ama unutmayın ki sizin bir hayatınız war, çok para kazanacak, bunun gibi binlercesini yaşayacaksınız, onun için sakın hem de sakın yani, "amansızca seviyorum, senin için ölmeme ramak kaldı" demeyin, diyen askerimiz olursa onu da uyarın veya bize şikayet edin... aşk gelip geçicidir, zevkimize bakalım biz, bizi seven öyle de sever böyle de... hem klimanjaro'da japon testisiyle şampanya yudumlamayı kim istemez, peki ya eyfel kulesinin tepesinde büyük voltajlı öpüşmelere ne dersiniz, peki ya, peki ya, ya...
yüzdegül 29 şunu anlatmadan duramadı; "çok zekiydim, çok okullar bitirmiştim, önümde çok kariyerler vardı, atom mühendisi gibi bişeydim, 'seni bir acayip seviyorum' dedi, 'kaçıracam aksi takdirde' dedi, "ben beyaz atlı prensinim" dedi, 2 sene falan deliler gibi yaşadık, bi ara huni bile taktık, o kadar çılgındık, o kadar seviyorduk yani, okulu bırakmıştım ben, seve sevişe ölecektik, sonradan birden ben uyandım, hiç bir şey yapmıyorduk sadece birbirimizi seviyorduk, oysa bi sürü okumuştum, yıllarımı vermiştim, dünyaca tanınacaktım, hatta o artık atletle geziyordu evde, terk ettim, en fazla bilet gişesi amiri olabildim, buna da şükür, ucuz kurtuldum"

*mini mini giymekten çekinmeyin, butları gösterin, seksi giyinin ama bazen de örtünün;
giyinmenin önemini yabana atmayın, seks gözlerle başlar, giyinikken başlar, "ancuğumu yaladı sırf lateks giydim diye" isimli kitabında yazar hepbilir tamyazar şunu önermiş: "giyimde çok eklektik olmalısınız ayna karşısında bir erkeğe seksi gelebilecek yönlerinizi görüp oraları kapatmalı, başka yerlerinizi açmalısınız ki rağkibin hayal gücü depreşsin", dünyada 8 milyar insan yaşıyor, uzay astronotu rezzak diyiveriyor: "sevgilimle sinemaya gitmiştik, bürük giymişti, agresif bi günümdeydim "bu ne lan" diye seslendim duymazlıktan geldi, neyse filme girdik, film sırasında "rezzak don giymedim" diye fısıldamasın mı, 15 dakika arayı bekleyemedik kendimizi yatağa zor attık abi"
ara sıra oyun da yapabilirsiniz, nebliym ya, durun landrover aybüke 53 diyor ki "sevgilimin işten gelmesine yakın onun takım elbiselerini giyiyorum, biraz pesingen takılıyorum, o da bunu görünce "way sen misin bunu giyen lan" diye atılacakken, "soyunmak altı üstü 2 dakka" diyerek onu azdırıyorum, sonrası mâlum..."

* erotik sözlerle aklını çelin, ara sıra sıçıp sıvayın;
bilimsel olarak kanıtlanmış veya belki de kanıtlanmamış ama elimizde olan bilgilere göre erotizm hakkında konuşmak löbögidigidime hormonunu harekete geçiriyor ve bu hormon harekete geçince erkek inan kuduruyor, istiyorum hepsini, arkadan, önden gibi, emmeli-gömmeli muhabbetler açın, bu konuda call center'de çalışan erkekfatma 24 şu örneği paylaştı: "öğlen tatilinde onu aradım ve "duvarlara daya beni, inim inim inlet beni, içime sok hepsini aşkım" diyerek kapattım, daha sonra gördüm ki, milletvekili olan dayısı vasıtasıyla patronumdan izin aldırmış, 15 dakika sonra beni almaya geldi, hem de elinde koca bir demet gül ile, çileli kumrular gibi koklaştık, ansızın boğa burcu gibi seviştik, hem de yarım gün çalışmıştım, işte bu..."
bunu sevişirken de uygulamaktan çekinmeyin, onu kudurtacaktır, meşebaş 27 sürekli uyguladığı bir taktikten bahsetti: "sevişirken sk beni, anuma ko, kanırt beni yiğidim, ulan böyle de mi sken warmış" gibi sözler söylüyorum, bu onu daha da verimli yapıyor, baktım iyi gitmiyor aksini söylüyorum "hepsi bu mu lan, alamadık şöyle bi zenci barrağı, bizim iş yerinde bi cemil bey war bi skiyormuş 3 gün kalkamıyomuşsun" falan diyorum, abandıkça abanıyor, nası deli oluyor annatamam"
ara sıra küçük notlarla erotik sözler yapmayı da ihmal etmeyin, mesela annesine mesaj bırakın, "evde su bitmiş de gelirken er suyu getirsin" diyin, mesajı aldığında, kapınızda köle olduğunu göreceksiniz..

* kalabalık falan demeyin, değdirin, yaslayın, bişi yapamasın, kaltak olun biraz canııım;
dışarının kurallarını, kalabalıkları iplemeyin, tınmayın, ewde nasıl ayartıyorsanız dışarıda da yapın aynısını, inanın bi boş an, müsait bi kuytu kollayacaktır, italya'dan örgütümüze katılan lusiyana şöyle buyurdu: "aile ilişkilerimiz nedeniyle kokteyldir, galadır uğramak zorundayız, bir mpeg'in galasında eğilmiş yerden sigara izmariti topluyordu, hafifçe eğilerek göğüslerimi ensesine sürttüm, garibim utansa mi, minciklasa mi bilemedi, 5 dakika sonra lavaboda buluştuk, aykırıydık, defalarca geldim"
biz bunları biliyoruz da yazıyoruz, "whenever and never - dağ taş erotizm koksun" isimli kitabında yazar fetişya wetpussy şu tüyoyu veriyor "bi kadın sokakta erkeği ayartır da erkek eli kolu bağlı kalırsa o ki gelsin beni bile yesin çıtır çıtır", burdan hareketle yine erotik sözler söyleyerek yolda beraber yürürken arada bir zekeriyayı avuçlamanız da yerinde olacaktır, kendisine sırılsıklam aşık olduğunuzu düşünmesi işten bile değil...

* yatakta çılgın olun, temel içgüdü olun
sevişmeleriniz nasıl oluyor, koklaştınız, öpüştünüz, seviştiniz, uyudunuz bu size hiç sıkıcı gelmiyor mu, erkeğinizin baştan çıkmasını istiyorsanız biraz delirin... dikkatle bakın hangi erkek red sonja, witchblade, batgirl gibi kadınlardan hoşlanmıyor ki, fantastik olun, orasını sıkın, kulağını bükün, "kes lan" diye bağırın, taviz vermeyin, suratını cırın, sırtına dirseğinizle vurun, görelim sizi, inanın ki nefesi kesilecektir...
temel içgüdü'den ketrin, 28 şöyle diyor "baktım böyle nazlı nazlı oynaşıyor, dokunuyor geri çekiyor, bi öpüyor on dakka bekliyor, dayanamadım, tuttum ellerini kollarını bağladım bunun, keyfime göre oynadım debelendim, dillere destan oldu sevişmemiz, hatta benim bu tawrım öyle hoşuna gitti ki, komşular o gece misafirleri warsa "mümkünse bu gece dedektif beyi yatağa bağlamadan sevişin" der oldular, çok şiddetli orgazmlarım var benim"
unutmayın, ondan eksik yanınız yok, o nası "hör höör" diye sesler çıkarıyor, hey siz de kükreyin,ewet o sizin köleniz, o vurulmayı bekleyen bir elma, o bitirilmeyi bekleyen bir rosto, doyurun karnınızı...
ertesi gün email yazarak "süper bi geceydi yine yapalım, bu sefer daha vahşigen olmak boynumun borcu olsun" diyebilirsiniz, çağı yakalayın, subject bölümünü boş bırakın.

* erkeginizin bilinc altına yerlesecek onu guvensizlikten guvensizlige duvardan duvara vuracak ruyasında bile unutamayacagı iskenceler yapın, yapın ki sizi unutamasın hayatında iz bırakan unutamadıgı,intihar sebebi olan kadın olun yapıs yapıs kisiliginizi acıga vurun adamcagıza bu gune kadar gordugu herseyin bir yanılsama bir ilizyon bir oyun oldugunu anlatın aslında hic bir sey hissetmediginizi soyleyin hatta hissettigi icin, hissetikleri icin,ve dısa vurdukları icin onunla dalga gecin...
emin olun ruyasından hiç cıkmayacaksınız..
hatta son nefesini verirken bile sizden dogmus bir acı icinde sizi dusunerek ölecek.

* emmeye de gelin,gommeye de gelin.

dorado

Banned
kardeş veriyorsun kızlara bu taktikleri sonra işin yoksa peşlerinde dolan
başka işin yokmu senin polianna

tanzanite

New member
hiç farketmez yazmış çocuk caaz yazsın ...ben bağlamamı koyarım isterse 50 forum sitesinde baksın okusun ...:d beni bağlamaz okusun kızlarda tın netice belli nede olsa fuck a fuck a we-ri-cek

azdir beni

New member
Online oyunda azdircaksaniz

bence en kolay yolu yaramaz bir çocuk oldunu ve çok sexsi göründünü söyleyin ben defalarca öle azdirdim deneyin iyi taktik:thumbup::thumbup: