Ergenekon'un Ölüm Listesi

нешет

ву.иєѕєт
İşte ölüm listesi

-Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan)
-Orgeneral Yaşar Büyükanıt (Genelkurmay başkanı: İddianamede yer alan bilgiye göre 2005 yılında Büyükanıt’a suikast planlandı. Büyükanıt’ın koruma planı İşçi Partisi’nde ele geçirildi. Dosyalarda GATA Komutanlarının fotoğrafları da bulundu. )
-Orhan Pamuk (Nobel ödüllü yazar)
-Ahmet Türk (DTP Genel Başkanı)
-Osman Baydemir (DTP Diyarbakır Belediye Başkanı)
-Fehmi Koru (Gazeteci)
-İshak Alaton (İşadamı)
-Bartalameos (Fener -Rum patriği)
-Mesrob Mutafyan (Ermeni cemaati lideri)
-Yargıtay yöneticilerine suikast planlanıyordu.

Ergenekon işi olduğu iddia edilen 3 olay şunlar;

1-Danıştay saldırısı,
2-Cumhuriyet gazetecine bomba
3-Gazi olayları

Kaynak​

irachann

HH gєвzєтiм
abarttıklarını ve uydurduklarını düşünüyorum bi noktadan sonra o kadar plan yaptılar hiçbirini öldüremediler o zaman

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
İLGinç aslinda içlerinde ölmelerini istemediklerimde yok degil

mit7

New member
insanlar koltuk sevdasına neler yapıyor.Bu uğurda uğraşanlara acıyorum

ama yaşamaması gerekenler de olabilebilir yani

yakında bizi de alırlar

nedensiz35

New member
İşte ölüm listesi

-Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan)

Kolay değil..

-Orgeneral Yaşar Büyükanıt (Genelkurmay başkanı: İddianamede yer alan bilgiye göre 2005 yılında Büyükanıt’a suikast planlandı. Büyükanıt’ın koruma planı İşçi Partisi’nde ele geçirildi. Dosyalarda GATA Komutanlarının fotoğrafları da bulundu. )

O hiç kolay değil

-Orhan Pamuk (Nobel ödüllü yazar)

O kadar önemli mi tartışılır.

-Ahmet Türk (DTP Genel Başkanı)

Farkeder mi?

-Osman Baydemir (DTP Diyarbakır Belediye Başkanı)

Niye engellemişler.

-Fehmi Koru (Gazeteci)

Gazeteciler hep tetikte şaşırmadım.

-İshak Alaton (İşadamı)

?

-Bartalameos (Fener -Rum patriği)

Son Fener Rum Patriği'nin ölümü üzerine boşalan Patriklik makamına Dimitri Bartalameos (Ekim 1991) seçilmiştir.

-Mesrob Mutafyan (Ermeni cemaati lideri)

Ermeni patriği

-Yargıtay yöneticilerine suikast planlanıyordu.

Kim düzenlemedi ki..

Ergenekon işi olduğu iddia edilen 3 olay şunlar;

1-Danıştay saldırısı,
2-Cumhuriyet gazetecine bomba
3-Gazi olayları

Bunlar iddia olarak kalacaktır. İddia edilen olayların başka güçler olduğunu tahmin ediyorum.

Ergenekonun zararı ve yararı şimdi tartışılır işte.

LOOPUSED

Altın Üye
abarttıklarını ve uydurduklarını düşünüyorum bi noktadan sonra o kadar plan yaptılar hiçbirini öldüremediler o zaman

abartmışlar öylemi..hiçbirini öldüremedi dedğin davada yargıtay ve cumhuriyet bombalamaları yatıyor,adam gibi bir araştırsınla reminim mumcu hablemitoğlu,bitlis,üçok,cinayetleri bile bunların işidir diye düşünüyorum,20 yıldır türkiyede abde eliyle oluşan tüm cinayetlerde bu gladyo vari ergenekon parmağı yoksa bende parmağımı keserim..

nedensiz35

New member
abartmışlar öylemi..hiçbirini öldüremedi dedğin davada yargıtay ve cumhuriyet bombalamaları yatıyor,adam gibi bir araştırsınla reminim mumcu hablemitoğlu,bitlis,üçok,cinayetleri bile bunların işidir diye düşünüyorum,20 yıldır türkiyede abde eliyle oluşan tüm cinayetlerde bu gladyo vari ergenekon parmağı yoksa bende parmağımı keserim..
Parmağını kesebilirsin vedalaş. Bütün dünya daki suikast olaylarını da getir. Başka ölen yok mu?

€rd@ls10

Altın Üye

üç beş yıllk bi örgütlen me degil temeli daha eskilere dayanıyor..Faili mechul denilen cinayetlerle ilgili olarak , islamcılar yaptı demesini bilirler.

nedensiz35

New member
€rd@ls10;3267389' Alıntı:
üç beş yıllk bi örgütlen me degil temeli daha eskilere dayanıyor..Faili mechul denilen cinayetlerle ilgili olarak , islamcılar yaptı demesini bilirler.
Şu kelimeleri doğru kullanalım. İslamcılar yaptı ne demek. Eğer örgüt işi varsa bu kendilerine dindar deyip katleden teröristlerdir. Yani aslında onlar teröristtir ama İslam kelimesini abd başına koymayı seviyor.

Listeye göre Müslüman ya da değil diye bir ayrımın yapılmadığinı net görebilirsin. İyi bak.

mehteran19

MAREŞAL
bu ergenekon olayı çok kafa karıştırıcı herkes çıkıyo içinden
bu ölüm listesinde genel kurmay başkanıda var o ilgimi çekti :saskin

HTML