Ergenekon savcılarına kötü haber

vega vhj

New member
Ergenekon savcılarına gözaltımı!!!

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Ergenekon savcısı Zekeriya Öz ve diğer savcılar hakkında inceleme başlatıldığını söyledi

ANKARA- Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker TBMM Bahçesi'nde adli yılın açılışı nedeniyle bir resepsiyon verdi. Resepsiyona, TBMM Başkanı Toptan, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, yüksek yargı kurumlarının başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın gelmediği resepsiyona milletvekilleri de ilgi göstermedi.

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Ergenekon soruşturmasını yürüten savcısı Zekeriya Öz ve diğer savcılar hakkında inceleme başlatıldığını söyledi. Şahin, iki müfettişin savcılarla ilgili rapor hazırladığını belirtti. Ergenekon savcıları hakkında bir çok suç duyurusunda bulunulmuştu. Savcılar iddianameyi geç hazırlamak ve cezaevine sağlam giren ve ölümünden bir hafta önce tahliye edilen Kuddusi Okkır nedeniyle suçlanmıştı.

Yaw siz daha naptığınzı bilmiyorsnz bu kadar hantal ve kolaycı bir hükümet bence daha gelmemiştr dünyaya
2.si bence en saçma ve en yanlış olanlardan birini yapıyor bu hükümet

KANITTAN SUÇLUYU DEĞİL SUÇLUDAN KANITLARI BULMAYA ÇALIŞIYOR

ben bu kadar rezilliğe anck şapka çıkarırım..

KAYNAK::::

http://www.radikal.com.tr/Default.aspx?aType=Detay&VersionID=13084&Date=10.09.2008&ArticleID=897710

VolkaN

Altın Üye
başlık orjinal haliyle degiştirilmiştir daha dikkatli olalım...

vega vhj

New member
volkan usta ben burda alıntı çalıntı yapmıyorum
haber ilgimi çekiyor ,okuyorm arkadaşlarımla paylaşıyorum başlık haberle deil yorumumla ilgili lütfen daha dikkatli olalım!!!

VolkaN

Altın Üye
Olsak mı acaba? Olalım mı? Ya! olmazsak? :melek Olalım! Olalım!
burası cocuk yuvası degil oyun oynuyacaksan güzel ülkemin her yeri park oraları dene

şaçma şaçma mesaj atılacak bir yerde degil aklı başında olgun insanların mesaj atabilecegi bir yer

istersen dikkatli olma bundan sonra DAHA dikkatli ol

volkan usta ben burda alıntı çalıntı yapmıyorum
haber ilgimi çekiyor ,okuyorm arkadaşlarımla paylaşıyorum başlık haberle deil yorumumla ilgili lütfen daha dikkatli olalım!!!
1-)arkadasım kendi yorumla ilgili konu acamassın yorumlarını açılan konulara yapabilirsin

2-) savcılar gözaltına alınmamıs sorusturma başlatılmış yalan yalnıs başlık açamassın

3-) alıntı çalıntı yapman benim problemim degil açtıgın konu kaynagından degiştirilmeden burda aktarmak zorundasın

4-) sen bundan sonra DAHA dikkatli ol

herkes işine baksın görevimi bana öğretmeye kalkmayın bu mesaja cevap vermeyin

lanet_zebani

New member
aklıma PARDON filmi geliyo artıq bu ergenekon muhabbetlerini duydukça :hhmanD:hhmanD

KANITTAN SUÇLUYU DEĞİL SUÇLUDAN KANITLARI BULMAYA ÇALIŞIYOR aynen bu lafı kim dediyse harbiden de ii demiş :D birileri buna çözüm bulmazsa memlekette ne sanatcı kalıcak nede işadamı hepsini kodes tıkar :) bide bu savcının bi başbakan veya cumhurbaşkanı olduğunu düşünsenize :vur:durdurun:durdurun:durdurun:vur

vega vhj

New member
düşünmeye gerek yok dostm
bi söz vardır:::
insanlar birer kukladır
her büyüğün elinde küçük bi kukla vardır
oynatırlarda durur...
sözüm umarm iice anlaşılmıştr

HTML