ErdoĞan Meclİs'ten İtİraf Ettİ

versavdis

New member
Tayyip Erdoğan, Amerika'nın Büyük Ortadoğu Projesi eş başkanı olduğunu bugün bir kez de Meclis çatısı altında itiraf etti. Erdoğan, "Büyük Ortadoğu Projesi'nin amcı bellidir. Biz de bu amaç için görev aldık" dedi. Erdoğan Ergenekon tertibi ile ilgili de Ergenekon savcılarına destek çıktı. "Daha neler gelecek" diyerek soruşturmanın süreceğini ima eden Erdoğan, Baykal'a da "mafyanın avukatılığını yapıyor" dedi.

Büyük Ortadoğu Projesi'nde görev aldığını Meclis'te yaptığı konuşmada itiraf eden Tayyip Erdoğan şunları söyledi:
"Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Büyük Ortadoğu Projesi'nin Eşbaşkanı'dır, bu görevinden vazgeçsin diyorlar. Bunu anlatmak istiyorum. Büyük Ortadoğu Projesi'nin amaçları bellidir. Türkiye'nin görevleri de belli. Bunu okumamışlarsa ben ne yapayım? Büyük Ortadoğu Projesi, Ortadoğu barışını sağlamak için kurulmuştur. Oradaki özgürlüğü sağlamak için kurulmuş ve atılmış bir adımdır.Bunun için bize de görev verildi, biz de bu görevi yerine getirmek için hareket ettik. Şu anda doğmadan ölen bir proje oldu. Bunu iki de bir ana muhalefet de yavru muhalefet de söylüyor."

ERGENEKON SAVCILARINA DESTEK

Erdoğan, Ergenekon tertibiyle ilgili de itiraflarda bulundu. Ergenekon savcılarına destek veren Erdoğan, hükümetin savcılara desteğini sürdüreceğini söyledi. Erdoğan şöyle konuştu: Biz karanlıkları aydınlığa kavuşturma gayreti içinde olduk. Biz mafyalarla mücadele edeceğiz dedik. Bu intikam hırsına dayalı değil. Ama bazıları başta anamuhalefet sonra yavru muhalefet bunun intikam hırsından kaynaklandığını söylüyor. İnsan biraz insaf eder. Çukurlardan çıkan silahlar, haritalar ne? Bu planlar neyin nesi? Bu konuda yargı yürütmeye görev vermiş yürütme de meydana çıkarmışsa bizim polisimizi, jandarmamızı alkışlamanız lazım"

Çukurlardan çıkanlara bakıyoruz. Bu ne? Harbe mi gidiyoruz? Bu konuda çalışan herkese teşekkür ediyorum. Kutluyorum. Birilerinin bu işin üzerine gitmesi gerekiyordu. Bu işin üzerine gidenleri kutluyorum!" diyen Tayyip Erdoğan, "daha neler gelecek" ifadesini kullanarak operasyonların devam edeceği imasında bulundu. Erdoğan konuşmasında CHP Lideri Deniz Baykal'a da çattı. Erdoğan, "Baykal mafyanın avukatlığını yapıyor" dedi.

http://ulusalkanal.com.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=9637&Itemid=5

s3phir0th

New member
turkiyeyi bolmek Bop esbaskaninin gorevidir zaten.madem esbaskansin, bopun gerektirdiklerini yaparsin degilmi...ama bilmedigin birsey var.Biz yasadigimiz surece N*h yaparsin!

KaranLık

"KaranLık"
baykal gibi ülkenin silahını çalanların avukatlığını yapmasını bekleyenlerin hala ne yüzle basbakana b.k atmaya çalıştıklarını anlamıyorum...

atn42

New member
arkadaşlar yorumlara biraz daha dikkat etsek
kimse tayyibi yada denizi sevmek zorunda değil
hoş benim gibi ikisinide sevmeyenlerde var her ne kadar birini daha çok sevmesemde...
ama yorumlarımız hackhell a yakışsın lütfen

konuyla ilgili yorumuma gelince
baykala mafya avukatlığı yapıyor demiş (mafyadan kasıt kanadoğlu emekli kuvvet komutanları mı?)
iyide bizde seni Türkiye Cumhuriyetine başbakanlık yap diye seçtik sen gittin abd nin bop eşbaşkanı oldun
bu ne perhiz bune lahana turşusu diye sormazlarmı

HTML