Er Chevignon..Tüfek omza.!

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Arkadaşlar Chevignon arkadaşımız tam 48 gün sonra askerde olucak..Şimdiden Ona hayırlı teskereler dileyelim istedim...Sonra bu yazdıklarımızı okumaya fırsatı olmayabilir...:)

Hayırlı teskereler dostum...

CHI€F

Kalpsiz
aksam amcaoğlunu yolladım bu yolladığım kaçıncı kimse kalmadı yahu bizimkide tecilli :sigara:

Allah askerlerimize yardımcı olsun ..

Chevignon arkadasımıza da hayırlısıyla gidip hayırlısıyla teskeresini alıp dönmek nasip olsun ..

Mephisto

R€B€L
Chevignon baya az kalmış ya artık gidiosun demek
hayırlısıyla gidip dönersin inşallah
nerde yapcan haber et bize ;)

Sercinho7

Dark Side of Creation
Hayırlı Tezkereler Chevignon ...
Allah ylunu açık etsin...

iSpiK

Kadim Dost
hayırlı teskereler senLe tanısmadıq belkı ama sonucta bu vatanı beklemeye gıden kardeslerımdensın hakkını helal et benım warsa helal olsun

naser

Forum Aslanı
Chevignon valla gelme ..... Askerlık bıze gore degıl şaka şaka valla ben suanda askerım.... edirne Süloğlun da ..... Askerlık herseyı degıstıryor sende farkına varırsın.... Tufekkk omuza. esas Durus. tüfek As. uygun Adım Marş... isitkamet geriniz Marş marş. emret komutanım emredersın komutan bu kelımlerı duymaktan mıden bulanıcakk... Valla Şafak 294 başka Yok....
Sende benım çömezim oluyosun .. Hayırlısı olsun..... Ilk aylar zordur ama sonraları varya evın gıbı gelıyor ... ıkımıze ve dıger mehmetcıklere hayırlı teskereler...

Chevignon

New member
Hepinizi çok özleyeceğim.
karşı karşıya gelmesek de hepinizi ayrı ayrı yüreğime koydum
sizlerden çok şey öğrendim. unuttuklarımı hatırlattınız. Allah hepinizden razı olsun. hakkınızı helal edin.. dualarınızdan eksik etmeyin.
24 kasımda şafak saymaya başlıyorum.Yerimi daha öğrenmedim.İnşallah yararlı olabileceğim bir yere verirler.Bugün yarın memlekete gidip öğrenicem inşallah.
Rabbime emanet olunuz hayır ve dua ile...

HTML