engelli siteler girme

gumele

New member
arkadaş lar benim bir sorunum var benim calıştıgım yer bazı siteler yasaklandı modem den giremiyorum yardım ederseniz sevinirim kusura bakmayın konuyu buraya actım bir de benim hatırladığım kadarıyla bir sitenin üzerinden giriliyordu girmek istediğin sitenin adını yazıyordun o sitenin üzerinden giriliyordu ismini hatırlamıyorum bilen arkadaş lar varsa yazarsa sevinirim herkeze teşekür ederim

RuTH

Altın Üye
aynı sorun bende de war rapidshare vs siteLere erişim hakkımız kısıtLandı downLoad yapamıyoruz

gumele

New member
FoFeR' Alıntı:
aynı sorun bende de war rapidshare vs siteLere erişim hakkımız kısıtLandı downLoad yapamıyoruz
kardeş bizim bir arkadaş yasaklı sitelere giriyordu bu tür yasaklanan kendisini bulamıyorum bir sitenin üzerinden giriyordu bende onu arıyorum eger burdaki arkadaşlardan hatırlayan cıkmazsa bulursam bu yöntemi bür da o siteyi yayınlarım

rox52

New member
rapid kotaları dusurdu yasaklanmadı ama siteler giriş için antisansur web e yaz bulursun bir de ftunnel.com var onun uzerinden girebilirsin.bir de anonimizer diye program var gerçi haftalık ama regedit ten programın rootunu siler siler kullanırsın

HTML