En Sonunda Saddami Astilar Tikla Ve İzle Mekani Cehennem Olur İŞalah Amin !!

1001Design

330i ///M3 Design
üye olman gerek kardes link saglam

ama verildi

ates5960

New member
ben çok üzüldüm saddam'ın idamına kim ne derse desin. Araplar batının elinde oyuncak oldukça ve onlarda tarihin ötelerinden berigelen bu kalleşlik oldukça daha çoook zulme ugrayacaklar. Boşuna Peygamber Efendimiz arapların içinden gönderilmemiş işte. Dogru yola en muhtaç olanlar bence onlar. Sıkıyo mu bir de Türkiye'nin içine el uzatsınlar bakalım!!! O eller nasıl da kırılıyor anında! Görün o zaman Türkü,Kürdü,Lazı,Çerkesi nasıl tek yumruk oluyor? İyi ki Türküm! :))

mert24

New member
kardesim mekanı derken niye cehennem olur dedin anlamadım gitti ama aklımda az çok düşünce oluşmadı deil neyse- bence yazık oldu- düşüncelere saygımız sonsuz izlemedim video yu yalnızca düşüncelerim görünsün istedim

ates5960' Alıntı:
ben çok üzüldüm saddam'ın idamına kim ne derse desin. Araplar batının elinde oyuncak oldukça ve onlarda tarihin ötelerinden berigelen bu kalleşlik oldukça daha çoook zulme ugrayacaklar. Boşuna Peygamber Efendimiz arapların içinden gönderilmemiş işte. Dogru yola en muhtaç olanlar bence onlar. Sıkıyo mu bir de Türkiye'nin içine el uzatsınlar bakalım!!! O eller nasıl da kırılıyor anında! Görün o zaman Türkü,Kürdü,Lazı,Çerkesi nasıl tek yumruk oluyor? İyi ki Türküm! :))

arkadsım hak veriyorum sonuna kadar ALLAHA ŞÜKÜR ÇOK SOYLU BİR MİLELTİN EVLATLARIYIZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYE

yavuz_28

New member
99 debreminde ilk saddam müdahale etti unutmayin
petroller Türkiyeye akarken insanlara yardim amacli acildi petrol vanalari bunuda unutmayin
diktatör yada deyil
saddam tam bir Türkiye dostu idi unutmayin
kötü yanlari kadar iyi yanlarida vardi.
Selamün Aleyküm

imageshack

New member
yavuz_28' Alıntı:
99 debreminde ilk saddam müdahale etti unutmayin
petroller Türkiyeye akarken insanlara yardim amacli acildi petrol vanalari bunuda unutmayin
diktatör yada deyil
saddam tam bir Türkiye dostu idi unutmayin
kötü yanlari kadar iyi yanlarida vardi.
Selamün Aleyküm

gercekten dogrusubu mekanı cehennem degil cennet olur insallah tsk yavuz kardes
28 plakaysa hemserim :)))

єℓ_мαяια¢нι

кємαℓιѕ&#1
Mekanını Bilmem Ama Irakta Bundan Sonra ABD Baskın Hem Şu Başkığı Açan Arkadası Şiddetle Kınıyorum...Saddam çok ii bir asker ve Liderdi Sen git çocuk Romanı Oku Böle işlere Aklın Ermez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mdemir

New member
Bu saddam karşıtı abd sempatizanlarının en buyuk argümanı: Saddam halkına zulum etmiş iyiki olmüs.. vs..vs.. Kimse saddam cok iyi bir lider demiyor zaten..önemli olan saddamın kişiliği vasıfları da degil.. sonucta yönetim sekili demokratik görünümlü bir diktatölüktü.. her diktatörde görülen tahammülsüz ve vahşi taraf onda da vardı.. İşin can alıcı noktası.. bunu bahane edip kapitalizmin kan emici düzenini işletmek için insanları kurtarmak adına daha ağır sartların altına sokmak bunuda cinayetlerle birleştirmek.. vahşi nin masum kaldığı bir düzen kurmaktır.. Bugün saddamın ölümüne alkış tutanlar.. bilin ki buna karşı çıkanlar saddam hayranı falan degil.. Ama en azından sizin gibi katil sömürgeci abd hayranı hiç degil..
Turkiyede etnik kokene dini kokene dayalı siyaset yapanlar Irak daki manzarayı iyi izleyin.. hatırlayın bu milletin bağımsızlık için verdiği mücadeleyi.. o yıllarda insanların tek bir hedef için nasıl birleştiğini.. bu birleşmenin ne kadar hayati olduğunu.. Bugun Irakta abd ne kadar insan öldürüyorsa bir o kadarda ıraklılar bir birini öldürüyor.. Bunlar orada ekilen ayrilikçı tohumların bugunkü meyvesi..
kısacası bugun saddamın asılısını izlerken aklımızdan geçmesi gereken.. ülkemizi uyusturucu ile sömüren bu katil ülkelerin bir gün zıvanadan çıkıp çıkarlarımız çatışınca bize saldırdıklarında, ulusal tek bir yürekle cevap verip veremeyeceğimizdir.. Aksini düsünmek istemiyorum ama yoksa sonumuz cok hızlı olur..
Teşekkürler..

єℓ_мαяια¢нι

кємαℓιѕ&#1
Asıl Son Gelio A Benim Düşüncesiz Arkadasım İlk Irak Sonra Suriye Sonra İran Bak Bakalım Etrafına Başka Kim Kaldı TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOQTUR!!!!!

HTML