En Sevdİgİnİz Grup

alish

вυяαq αℓι&#1
Evanescence !!

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Metallica, Black Eyed Peas..

AressKruger

New member
Gurup 84 tanımam baskasını System Of A Down diyienler Siz Türk Digilmisiniz ? onlar konserlerinin birinde Türkler Ve Köpekler Giremez Yazdılar!!!!! Ermeni p..ri

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
anket bölümünde nasıl anket acılacagı sabit başlıkda belirtilmiş.
Müzik bölümüne taşıdım konuyu bir daha anket bölümüne konu acarken
secenek eklemyı unutmayın pls. yoksa çöpe atarım.

Ozzy666

New member
AressKruger' Alıntı:
Gurup 84 tanımam baskasını System Of A Down diyienler Siz Türk Digilmisiniz ? onlar konserlerinin birinde Türkler Ve Köpekler Giremez Yazdılar!!!!! Ermeni p..ri
ya arkadaşım bırakalım artık soad şöyledir, böyledir tartışmalarını..hayır soad'ı savunduğumdan değil(suçlamıyorumda) bi sonuca varamıyoruz yani..çok tartışıldı..ok

Dark Tranquıllıty - Darkseed - Death - Satyrıcon.. bu aralar böyle sadece..yine bu aralar en çok dinlediğim parça da..crematory - one ve d.t - therein..

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
AressKruger' Alıntı:

amacın tartışma çıkarmazsa msn adresim profilimde var ozzyide al gel tartışırız!

en sevdiğim gruplar SOAD !!!! Trivium - Cenotaph Ve Slipknot

HellRaider

New member
in flames - amon amarth - COB - Fear factory - Metallica - soulfly
bukadar yeter sanırım

maybe_

New member
nirvana derdim=> tabii nihilist donald kurt cobein yaşasaydı...
anısına sayı mahiyetinde..

çenesinin altına dayadığı bir pompalıyla,bir odada,yalnızken, beynini tavana yapıştırmadan önce bıraktığı yazı:

hadım edilmiş olmayı tercih edecek tecrübeli bir budalanın ağzından konuşmalar, çocukça şikayetler bunlar. bu not anlamanızı kolaylaştıracak. yıllar süren yüzlerce punk rock kursundan edindiğim tüm öğretilerin, uyarıların, özgürlüğü kucaklamayı öngören etiğin doğruluğu kanıtlandı. uzun yıllardan beri müzik yaparken, okurken ya da yazarken duyduğum heyecanı müzik dinlerken duymuyorum. bu konu hakkında sözler sarfederken kendimi suçlu hissediyorum. mesela sahne arkasındayken, ışıklar söndüğünde ve kalabalık delice gürültü çıkarmaya başladığında, tüm bu sevgi ve tapınma ayinlerinin freddie mercury için de yapıldığını bildiğim için belki de, eskiden kendim için istediğim ve öykündüğüm bu tür şeyler artık beni etkilemiyor. gerçek şu ki ben sizi kandıramam. bu sizin ya da benim hakettiğimiz bir şey değil. düşünebildiğim en kötü suç insanları %100 eğleniyormuş gibi davranarak ve rol yaparak taciz etmektir. bazen sahneden inerken zamanım gelmiş gibi hissediyorum. tatmin olmak için sahip olduğum tüm gücü kullanmayı deniyorum (ve yapıyorum, tanrım, inanın bana yapıyorum ama bu yeterli değil.). ben ve biz insanları eğlendirdiğimiz etkilediğimiz için haz duyuyorum. sadece yitirdiklerinden zevk alan bir narsist olmalıyım. Çok hassasım. Çocukken sahip olduğum şevki yeniden edinebilmek için biraz uyuşuk olmam gerekiyor. son üç turnede, müziğimizin fanı olarak tanıdığım tüm insanlar için daha yüksek minnetarlık duyguları duydum; ama herkes adına sahip olduğum empati, suçluluk ve gerilimin üstesinden gelemiyorum. hepimizin içinde iyilik var ve kolayca insanları çok seveceğimi düşünüyorum, bu beni üzüyor. Üzgün, küçük, hassas, takdir edilmeyen, balık burcu, isa tripli adam. neden sadece eğlenmiyorsun? bilmiyorum! tutku ve empati saçan tanrıça gibi bir eşim ve her insanın iyi olduğunu sanan ve ona zarar verebileceklerini bilmediği için tanıştığı herkesi öpen, sevgi ve neşe dolu, bana geçmişte ne olduğumu hatırlatan bir kızım var. ve bu beni korkutuyor. benim gibi kızımında sefil olmasından, kendi kendine zarar vermesinden ve death rocker olmasından korkuyorum, bu tür düşüncelere dayanamıyorum. ona sahibim ve müteşekkirim ama yedi yaşımdan beri genelde tüm insanlara karşı nefret doluyum. sadece empatiye sahip olmak ve geçinmek insanlar için kolay gözüktüğünden. sadece sevdiğimden ve düşündüğüm gibi insanlar için üzülmemden. geçmiş yıllardaki ilgi ve mektuplarınız için iğrenç ve yanan midemden teşekkürler. fazlasıyla tuhaf, huysuz bir bebeğim. daha fazla ihtirasım yok ve hatırlayın; yanmak yavaş yavaş kaybolmaktan daha iyidir. frances ve courtney, mihrabınızda olacağım. frances için devam et courtney. frances'in bensiz daha iyi olacak hayatı için. sizi seviyorum, sizi seviyorum!

barış, sevgi, empati
kurt cobain

(20 şubat 1967- 5 nisan 1994)

türk gruplardan: mor ve ötesi...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
kurt cobain gerçekten bir efsena intiharından sora 60 kişi daa intihar etmişti 60 yaşam kurt cobain için kendi yaşamlarına kıymışlarıdı

aslında sayının daa çok olması bekleniordu ama korkulan olmadı biçok hayranı intihar etmek yerine ruhuna dua etmeyi tercih etti büyük bir üstattı kurt cobain. . .

Bafone

New member
Sex Feet Under, Cannibal Corpse, Garaveworm, Astarte, Epica Grindcore&Death

blue_07

New member
en güsellll grup ___laço tayfa ___warmı başka!!!!!:)

ofoking

New member
Evanescence .....

HTML