en K0MiiK FıKRaLaR BuRdaaaa...

c!x

New member
Plajda güneslenmekte olan Temel in yanina kosarak gelen genç kiz :
- Abi demin burda bi jet-ski ci vardi, gördün mü ?
Temel sagina bakar, soluna bakar , dogru düzgün bir adam göremez;
- Su an nerde oldugunu bilmeyrum ama istersen ben yavas yavas yaparum.....
:mutlu:

Nam-i Kemal elciler toplantisina Fransaya gider .Toplanti sirasinda Napolyon kursuye cikar ve karatahtaya bir daire cizer, hemen ardindan firlayan Namik Kemal daireyi ikiye boler.

Sinirlenen Napolyon dairenin ortasina kilicini saplar. bizimkide gidip kilicin uzerine iki sise asar. Iyice sinirlenen Napolyon toplantiyi hizla terkeder.

Ne oldugunu anlamayan diger elciler Nam-i Kemale ne oldugunu sorarlar. Nam-ı Kemal gulerek anlatir:

"Daireyi cizince dunya bizimdir dedi, ben ikiye bolunce yarisi bizimdir diye cevap verdim. Kilicini saplayinca silah zoruyla aliriz dedi ve ben siseleri asinca -"Tasaklarimi alirsin" dedim.

iki yavru kedi okuldan dönmüşler . anneleri :
_ bugün okulda ne öğrendiniz? demiş.
yavrular :
yabancı dil demişler.anneleri :
bana bir kelime söyleyin bakalım .yavrular :
hav hav hav

Adam,köşebaşındaki dilenciye para verirken gönlünü de almak istedi:
-Ayağın topal ama şükret, ya kör olsaydın?

-Körlüğü de denedim be abi... İş yok! Yüzlük diye ellilikleri yutturuyorlar...

Bir köyde, bir karıyla adam, zuladan iş tutuyorlarmış. Dışarda haberleşip ahıra öyle giriyorlarmış. Karı *mını duvara dayar ve adam döşeyiverir boruyu.

Yine birgün karısının zamansız ahırdan çıktığını gören kocası sorar:

-Lan karı, bu saatte ahırda ne işin var?

-Yahu bey, hani doktora gittiğimizde benim kestanede mantar olduğunu söylemişti ya...

-Eeeeee!

-Ben de mantara iyi geliyor diye buzağıya yalatıyorum, iyi geliyor.

Adam şaşkın:

-Ulan, benim götümde de mantar var, pislikten olacak, bir de ben deneyeyim.

Adam içeri girer ve kadının tarifi ile götünü dayar duvara. Yavrum herif, karşıdan bir geçirir, adam beş adım geri sıçrayıp "Vaaayyy! *mına koydumunun buzağısı, bu sefer yadırgadı. Galiba boynuzunu soktu" der...

:):):):):)))

leon08

New member
mükememememememelmeldiiiiiiiiiii

koptun şuna
Ulan, benim götümde de mantar var, pislikten olacak, bir de ben deneyeyim.

Adam içeri girer ve kadının tarifi ile götünü dayar duvara. Yavrum herif, karşıdan bir geçirir, adam beş adım geri sıçrayıp "Vaaayyy! *mına koydumunun buzağısı, bu sefer yadırgadı. Galiba boynuzunu soktu" der...

HTML