en çok güvendiğiniz kişiden yediğiniz en büyük kazık!

cafecafe

New member
ben başlıyorum
yapan başkası söyleyen başkası söylenen başkası ben sadece uyardım uyarmaz olsaydım... günah keçisi ben oldum bidahadamıııı ......hadi herkes buraya mağduriyetini yazsın...ayrıntılı yazamadım ilgi gösterirseniz kirli çamaşırları dökelim hep beraber....

evil_55

New member
yediğim iyi bi kazık var benimde bir kavganın ortasında güvendiğim bir arkadışm arkamı kolluyo diye güvenip girmiştim bi güzelde dayak yedim tabi o arkamızı kollayan çocuk baktıkkı ortalarda yok gel de bu çocukla konuş bakalım ..........

cafecafe

New member
40yıl sırtında taşıyıpta bi gün indirdiğin adam seni hiç düdüklemeye kalkmadımı yada düdüklemedimi hayır diyosan senin yerin romantizm.anlat işte başlayalım biyerden...

RomeoMAD

JusT B€
lısedeyken cok sevdıgım bı arkadasım vardı

6-7 kısı birden dalmaya basladılar,bende gırdım araya ve cocuk kacmıstı

orda guzel bı dayak yedım(arada 1-2 tane salladımda :]] ) ama bu kazıgı hıc

unutmuyorum arkadas yuzunden 1 kere dayan yedım tam yedım

GREAT İDEA

Banned
benim arkadaş grubum 2 ye ayrılıyor aydın dakiler we izmirdekiler

aydındakiler benim kafa dengi değillerdir ama bi kavga olsun alo demen yeter
izmirdekiler öyle değil ama

LEV

New member
okuldaki en yakın arkadaşım adamın adınıda vereyim "onur" bu senenin başında bi deneyeyim dedim kız arkadaşımla 3 günlüğüne telefonları değiştirdik, gece 12 den sonra msj attım bi kaçtane(3 gün boyunca). kankam dediğim adamdan ne mesajlar geldi biz adam için neler yaptık kanka dedik ibne bizim kızımıza göz koymuş. dövmeye gittim bulamadım okulda sonra telefonda ana avrat .... neyse babası doğduğunda farketmiş heralde ne kadar yavşak olduğunu ismini onur koymuş belki bi etkisi olur da değişir diye

Kralwampir

New member
en buyuq qazığı ortaq bi ise gırdıgımde yedim hem de en iyi dostumdan.. o gun bugundur qimseyle ortaq bir is yapmam...

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
cok taze bir olay anlatim sevdigim abim dedigim bir tamirci tanisim uyaniklik yapip benden hic birsey yapmadan 600 euro kar yapmaya calisti ama basaramadi.

gamshe_Lee

New member
iyi anlaştıgım bi arkım wardı okuldan yalowaya taşıncaktı bende yeni çıkmıştı çapraz bantlı pumalar onlardan almıştım kız 1 günlük istedi werdim gidiş o gidiş walla ne kısdan ne pumadan :( haber war demekkki o istediği 1 gün yalowaya taşınacagı günmüşh :( ewlat acısı gibi içime oturmuştu beaa anneme anldırana kadar aldırmdım annemden bide üstüne fırça yedim :(

[me|2wi$]

H & M
kazıq mı puhahah onu bana sorun asıl be..kazığın en yandan yemişini ben yedim :D

bi ark wardı çoq ii anlaşiyoduq..erkek tabi bu ark..önce kankaydıq mutlu mesut yaşiyoduq...sonra çıqmaya karar werdiq..güya ii annlaşiyoruz ya...5 ay sonra ayrıldıq..yine arkadaş kalalım dediq..en sonunda baqtıqqi çocuq kuzenimi beğeniyomuş aslında...o olmayınca bnle ii anlaştıı için biz çıqmışız..bi de bunları kuzenime anlatıyo..bi de yaşadıqlarımızı inkar ediyo oh ne güzell iş yaws : s bana sölese canım yanmaz be...insan canım dediği kişiye yaparmı bunu..bayılmıyoduq heralde bizde çıqmaya..arkadash dediq can dediq bu da bize kapaq olsun..ona da helal olsun ii yedi bizi.. güwenimin içine etti gitti a.q qimseye de güwenmem daha... Allah qimseye wermesin güwensizlq çoq kötü bişi : (((

HTML