- - - Emule ile Download - - -

duhan_5858

New member
Arkadaşlar emule dosya paylaşım programı ile bir program indirecem verisonu 0.47 şimdi arkadaşlar aradığım programı adını yazıyorum en altta indir butonu var ona bastığım zaman hiç alakası olmayn bir siteye bağlanıyor bilenler varsa lütfen bir yardım cı olsunlar bu emule ile nasıl download ediliyor.....

duhan_5858

New member
gardaş allahrazı olsun tşk edrim

ya arkadaşım iyi güzel demişssinde ben emule ile yine download yapamadım sunucu bulamıyorum bana bir yardımcı olsan yada msn adresinden anlatsan sana zahmet..

koko01

Banned
ya windowsun kendi downloader'ı varken insanlar neden başka programlara ihtiyaç duyarlarki.. adı üstünde işte windows işletim sistemi. adamlar herşeyi düşünmüş ve yapmış.. microsoft bu ya boru deil ki...
tabi bazı istisna gereği böle programlara da ihtiyaç duyuluyo (mesela rapidshare da çoklu indirme yada premium deilsen 20 dk beklemeden download falan ...)
saygılar...

VaGaBoNdSe

New member
işletim sisteminin kendi uploaderı var ya.. sen rapidsharedan bişey indirirken makina sana sormuyomu : çalıştır+kaydet+iptal diye kutu gelmiyomu .. ben ondan bahsediyorum ...
bahsettigin sey dogru onda tek tarafli transfer download yani indirme yapabiliyorsun upload gönderme yapamiyorsun, emule dedigin ise o bahsettigin microsoft'un indirme araci ile alakasi olmayan bir yazilimdir. emule'de down-up istedigini yapabilirsin,

http://www.emule-project.net/home/perl/general.cgi?l=1

emule'nin offical sitesi'dir gerekli her türlü bilgiyi bulabilirsiniz..

HTML