eMuLe İlk Defa Kullanıyorum Yardım..!

crazyrx

New member
Slm arkadaslar emule son versyonunu yükledim bütün ayarlarını yaptım ve portta actım TCP/UDP 4662/4672 program calısıyo dosyayı indir dediğimde İlerleme koyu mavi oldu ne inen var ne bişe...Ne yapmam gerekiyo beklemelimiyim...!

Bağlantı süper bu arada..! 4096 Kbps

Slaughter

New member
eMule sıra sistemine göre çalışan bi program bazen baya bi beklemen gerekiyo sıranın sana gelmesi için yüksek id alman işine yarar bu konuda beklersen cevabını alırsın

give35

New member
paylaşım programları çalıştırmayan büroda nasıl emuleçalıştırabilirim.?
çalıştıramazsın çünkü emule aşırı rahatlık isteyen bi programdır kesinlikle çalışırken rahatsız edilmekten hoşlanmaz

Slm arkadaslar emule son versyonunu yükledim bütün ayarlarını yaptım ve portta actım TCP/UDP 4662/4672 program calısıyo dosyayı indir dediğimde İlerleme koyu mavi oldu ne inen var ne bişe...Ne yapmam gerekiyo beklemelimiyim...!

Bağlantı süper bu arada..! 4096 Kbps
sabırsız gençlik biraz beklersen sorunun ortadan kalkıcaktır (high ıd aldıysan)

murad1

New member
1 yüksek ID alabiliyormusun ?

2 Alıyorsan indirdiğin dosyaların kaynak sayılarına bitirilme oranlarına bakıyormusun? Kaynağı olmayan dosyaları indirmeye kalkarsan inmez tabi

ed2k://|file|C.C.Red.Alert.3.Multi4.DVD5.[P57].[OsloNet.Net].iso|3709945856|693B3B03F1C6A4067947F15644A8F65C|/

bu emule linki kaynak sayısı yüksek bunu indirme listene ekle bakalım sonuç ne olacak

HTML