Elveda Hackhell

treasurehunting

New member
Nette tek girdiğim forum sayfası, beni tek rahatlatan site olman sebebiyle sana bu mektubu yazıyorum sevgili hackhell... birkaç aylık dostluğumuzda senden herzaman istifade ettim ve burada çok çok iyi arkadaşlar ve görevliler tanıdım.

Şimdi 15 ay yokum ve bu yoklukta internette sadece seni ve burda tanıdık tanımadık tüm üye arkadaşları özleyeceğimi söylemek istiyorum....

Hepiniz kendinize çok iyi bakın arkadaşlar. unutmayın yaşadığınız şuan bir daha trilyonlar döksenizde gelmeyecek bir daha asla 28mart2006 olmayacak ve her dakikanınızı dolu dolu yaşayın, tüm dostlarınız ve çevrenizdeki herkesle güzel dakikalar geçirip aanı yaşayın...

Hepinizi ve sitemizi çok sevdiğimi söyleyerekten sizlere 15 ay elveda ediyor ve

MANİSA KIRKAĞAÇ' a birliğime pazartesi günü teslim oluyorum.

(--gece bilgisayarımı koliye koyup kaldıracağım bakalım. en zoruda askerde internet olmaması heralde-)

--Gizli Sevda --

Hani bir sevgilin vardı
Yedi sekiz sene önce,
Dün yolda rastladım
Sevindi beni görünce

Sokakta ayaküstü
Konuştuk ordan burdan.
Evlenmiş, çocukları olmuş
Bir kız, bir oğlan. Seni sordu

Hiç değişmedi dedim. Bildiğin gibi..
Anlıyordu

Mesutmuş, kocasını seviyormuş.
Kendilerininmiş evleri..
Bir suçlu gibi ezik.
Sana selam söyledi.

*** Behçet Necatigil ***​

Seni seviyorum demek isterdim
ölesiye bir duyguyla,
taparcasına dil dökmek
ve saçlarım ağarmadan söylemek isterdim

Seni sarmak isterdim sonsuzlukla
delicesine sevmek
bir sarhoş gibi adını sayıklamak
ve bağırarak kollarında ölmek isterdim
gülüm ...

A.KUTSİ.TECER​

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
asker hayırlı yolculuklar kardeşim üzülme vatan görevine gidiorsun burdan kopmak zor olsada gülerek sevinerek gitmek lazım . . .hepimiz sizlere emanetiz hayırlı terhisler diorum inş 15 ay sora bizi unutmazsın hakkını helal et . . .:(

ofoking

New member
eyvallah kardes

olmeden geri gel

shany

New member
hayırlı teskereler kardes..manisa biraz zordur alma yılma sakın unutma tekrar buraya geleceksin ve askerlik anılarını anlatacaksın ve hep beraber gülecegiz..

yolun ve kalbin acık olsun

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Güle güle hayırlısyla gıdıp dönersin inşallah

musti07

New member
aynı dert 1 sene sonra bana da geliyo üzülme bekliyo olacağız hayırlı teskereler unutmadan (adert derken askere gitmak değil hackhellden ayrılmak zor geliyo)

kady

Kurucu Üye
Hayırlı teskereler.

Gs_HeLL!

New member
hayırlı teskereler... sağ salim geri dönmen dileğiyle...

Solariz

Administration
güle güle git biz burdayız herzaman burda olucuz senide bekliyoruz aramızda tekrar hayırlı teskereler

HTML