Elveda Şerefsiz Dünya...

anaconda

New member
buraya kadarmış meğer..

" Niceleri geldi, neler istediler; Sonunda dünyayı bırakıp gittiler.
Ben hiç gitmeyecek gibiyim değil mi?
O gidenler de hep benim gibiydiler. "

Mephisto

R€B€L
konuyu kapatmam gerekir gibi ama güncelden herteldene taşıyorum
sorunlarını hackhell daki arkadaşlara danışaraktan bi ailece cözebiliriz
derdini anlat derman olmaya calışalım

bim_28

Altın Üye
Bir dakka o avatardaki resim gerçek mi...

maximus

GeNeRaL
arkadasım onemlı olan senın bu dunyaya rest cekıp gıtmen deıl arkada bırakacagın masum annen baban kardeşlerın yanı ailen ve sevdıklerın. cozumu olmayan hıcbır sey yoktur. hepımız aynı zorluklardan gecıyoruz. zaten dunyaya gelıs amacımızda bır ımtıhan deılmı? derdını anlatarak derman bulabılırsın. ve bu konuda her turlu derdını dınlemeye hazırım. istersen msn adresimi ekle konusalım. asagıya msn adresımı yazıyorum. umarım hersey yoluna gırer ve hersey gonlunce olur . sevgı ve saygılarımla.
[email protected]

seboist_18

New member
öyle anlar vardır ki herkes ölmeyi ister...Sorununun ne olduğunu bilmiyorum ama 'hiçbi şey boşuna yaşanmamıştır' diye inanmazsak emin ol bu dünyada kimse kalmaz...

karizma_5

karizmatik
kardeşim sorununu anlat yardım etmeye çalışalım,
hayatta çözümü olmaya hiç bir sorun yoktur,
saygılarımla

react

Admin
Süper Moderatör
Intıhar edecek kimse reklam etmez kendini, ölür ve çeker gider

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
dünyaya veda edecek kadar bunalmış birisinin internete girip hh forumlarına yazı yazması ne garip..

arfy

____yaNNNNN
derdini söööLemeyen derman buLamash derLer .... derdini sööLeky eLimishden geLdiince derman oLmaya caLısaLm ....

derdini sööLerkende bunu acizLiq oLaraq düsünme asLaa .... haytta güLmeq qadar acy cekmek de wr ... bunLary payLasmaq da insanın doasında wr ...

HTML