ellerim ceplerimde kelimeler biriktiriyorum sana...

maniaq

New member
Halen yokluğuna direnebiliyorum, gidişinin üzerinden cok bi zaman gecmedi ama ben elerim ceplerimde sana kelimeler biriktiriyorum...

Senin oldugum , senin olabileceğim yeri seviyorum, hasretini alevleyen bakısına vuruldugum yerdeyim cebimde kelimeler gel hadi bekliyorum...
Senin bana gelemeyecegini bile bile gelmeni beklemeyi seviyorum...
Seni seviyorum diyemediğini bile bile yanan yüzünle bir gün apansız diyebilecegini düşünmeyi seviyorum. Ama ben en cok senin olabileceğin yeri , kendimde seni benden bile cok seviyorum..

Velhasıl yoklugunuda biliyorum katran gecelere verip özlemimi biraz daha işliyorum gecelere güzelliğini.. Doğan güneşe hergün adını veriyorum ışığını yanısttıkca , verdikce sıcaklıgını bana ben kendimde seni hep seviyorum..
Biliyor musun? yanında olacagımı, bir gün bu deli özlemin bitecegini , bütün sıkıntılarımdan sıyrılıp unutup herseyi cennet gözlerinde seni sevecegimi biliyorum.
uzun upuzun bir yol döndüm sana dogru ucu bucagı yok, sınırı yok sevdanın sende...bak görüyorsun işte senin gittiğin yollardayım bende

Biliyor musun ? Halen yokluguna direnebiliyorum ama... korkuyorum...! Başka biri olmaktan korkuyorum..! ben , sen olmaktan beni sende kaybetmekten korkuyorum..!

işte bu yüzden ben sana cebimde bugünlerden kalma kelimeler biriktiriyorum...

maniaq

HTML