Elle Tutulmaz Gozle Gorulmez??

kurtan86

New member
bu evrende elle tutulmaz gozle gorulmez bırsey vardırkı aklınıza gelebılcek herseyın ona ıhtıyacı vardır yanı anlıcanız herseyın ortak noktasıdır ıyı dusunun arkadaslar unutmayın herseyın ıhtıyacı olan bırseydır ...

cevabı bugunden ıtıbaren 1 hafta sonra yazıcam buraya cevap cok komık bısı hadı dusunun kolay gelsın ... bu guzel soru ıcın bıraz tesekkur edersenız sevınırım saygılar=))))

kurtan86

New member
yok akıl degıl mesela tahtanın akla ıhtıyacı yoktur bu sey evrendekı herseyın ortak noktası olmalı ...

hava da degıl ornek olarak bır lambanın havaya ıhtıyacı yoktur veya bır ayakkabının ...

uğur

New member
gunes ışınları : ) elle tutulmaz gozle gorulmez ayrıca herşeyin ona ihtiyaci vardir

kurtan86

New member
yok enerjıde degıl veya gunes ısınıda degıl

enerjı:camın yada bır kagıt pecetenın bır enerjıye ıhtıyacı yoktur
gunes ısnı:bır havlunun veya bır kot pantalonun gunes ısnına ıhtıyacı yoktur

unutmayın bu evrende herseyın ıhtıyacı olan bırsey bu amacım sızı delırtmek degıl sadece dunyada duydugum en guzel soru bu sanırım o yuzden cvp ıcın cok erken ama yazıcam 6 gun kaldı =)

cvplarınızı devamlı kontrol edıorum dogru cevab verılırse ben evet dıcem sadece tahmın yurutun çok ince bır soru ....

kurtan86

New member
yok ask ta degıl verdıgım orneklerden dusunerek yazın

ipucu::: sız bu seyı gun ıcınde cok kullanıyorsunuz verebılcegım en ıyısı bu arkadalsar .....

sız tesekkur edınkı bende ıpucu verıyım =))))

kurtan86

New member
aynen dr. mud yapıstırdı cvp ı bu evrende herseyın bır ısme ıhtıyacı vardır herseyın ortak noktası ısımdır =))

helly_zone

New member
cok guzel bi soru cwbida 2 gun gecmeden geldi bende dusunuyordum tam isim yazcaktim :D :D dr.mud bilmis tebrik ederim soruyu soranida cwplayanida..

HTML