ekran kartı!!!! cok acill lütfenn

ozturk_bjk

New member
arkadaslar bende epox 8npaj amd s-754 nvıdıa anakart,amd semprom 3300 box s754 384k 2.0 ghz işlemci,1gb kingston dual kit ram,aopen es50a 300w lık kasa var .Elimde bulunan vga 128 mb asus x600 ekran kartı dewamlı sorun cıkartıyor.Vpu recover uyarısı veriyor.Arstırdıgıma göre bu serilerde sürekli oluyormus bu hata güc eksikliğinden de oluyormus.
Yukardaki sistem özelliklerime uygun 1gb yada 512 mb ddr2 de olabilir ekran kartı tavsiye edebilir misiniz?
Ben biraz bilgisizim bu konularda agp slot türünden olacagını tahmin ediyorum 8x olanlardan baska da bişey bilmiyorum.Şimdi alırım bişey elimde patlar

Lütfen yarkdım ediin

veeking79

New member
ati 2400 yada 2600 fiyat ve performansları çok iyi ati 9550 ve daha üstü modellerinide tavsiye edebilirim

excalibou

New member
vpu recover sorunundan çok çekmiş biri olarak bulduğum çözümü paylaşayım...
www.omegadrivers.net adresinden kartının modeline göre omega sürücüsünü indir...omega sürücüler ekran kartı performanslarını artırmak için modifiye edlimiş sürücülerdir...
uyarıları mutlaka takip ederek kur...kurmadan önce ati control paneli kaldırmayı unutma mesela...
bende x800 var ve omega kurmadan önce en güncel ati sürücüleri kurmama rağmen grafik performansı gerektiren her programda -özellikle bf2 gibi oyunlarda- 2 dk içinde vpu uyarısı alıyordum...ati nin son bir yıl içinde çıkardığı tüm sürücüleri denedim ama nafile...
en sonunda omegayı kurunca bitti işkence...kurduktan sonra hiçbir o.c. ayarı yapmadım ayrıca...

ozturk_bjk

New member
cok sagol ya insallah olur tesekkür ederim.Acaba biraz daha geniş anlatabilir misin.önce programı indireyim sonra da ekran kartının driverlerini mı kaldırayım.Su anda ati nin internetten en son sürücüsü yüklü bende ama nafile yinede sorun var.Pro street crysis i acıp oynatan sistem age of 2 yi anca acıyor biraz sıkısınca vpu recover...

http://www.omegadrivers.net/ati_winxp.php adreste belirtilen sürücülerden hangisini indirmeliyim anlayamadım dostum kriteri ne olarak alacagız yardım edermisin?

HTML