eccük

soulmate

New member
Agir ceza hakimi, tecavüz davasini yürütürken, karsidaki çifte bakar.Iri bir kiza,siska, çelimsiz kisa boylu birisi tarafindan tecavüz edildigi iddia edilmektedir. Hakim buna bir türlü ikna olmaz, bu kiza bu adamin tecavüz etmis olabilecegine inanmaz ve olay yerinde kesif ve tatbikat yapilmasina karar verilir. Kesif günü dag basindaki bir köye gidilir, tecavüz olayinin evin bahçesinde tenha bir kösede gerçeklestigi ifade edilir. Hakim delikanliyi çagirir "nasil oldu anlat" der. Delikanli kizin yari beline gelmektedir. Kizin yanina yaklasip anlatmaya baslar. Hakim; -"sen buna yetisemiyorsun nasil yaptin" der. Oglan -"bir biriketin üstüne çikip yaptim" der. Biriketin üstüne çikar gene yetisemez. Hakim kizinca "iki biriketti" der, gene yetisemez. Hakim kizinca üçüncü biriketi koyar, biriketlerin üzerinde düsmemeye çalisirken hakim çok sinirlenir, "dogruyu söylemiyorsun" der. Bu esnada hakimin çok kizdigini gören kiz, duyulur duyulmaz bir sesle ve yörenin sivesiyle konuşur: -"eccük de ben çömelivedim" :)

HTML