E-mailler hakkında (Lütfen yardım)

srtc91

New member
Arkadaşlar.
Ben bir kaç forumu denemek amaçlı üye olduğumda hep kullandığım mail adresimi vermişimdir.
Yani önemli bir konu gördüğümde mail adresimi vermem gerektiği de oldu.

Şimdii...Size sormak istediğim şey şu...

Kullandığım adres Gmail'dir.

Mail adresimi vermemin ne gibi sakıncası olur ?

İyice açıklarsanız memnun olurum...

CHI€F

Kalpsiz
şimdi genelde üye olurken mail adresimi sadece adminler görsün tüm üyeler görsün die seçenekler vardır sadece adminler görsün dersen bişiy olmaz adminlerden zarar gelmez :D ama sen yinede sağda solda heryerde verme mailini

ikinci msjını silersen ii olur flood yasak

srtc91

New member
O zaman...

mvardar' Alıntı:
şimdi genelde üye olurken mail adresimi sadece adminler görsün tüm üyeler görsün die seçenekler vardır sadece adminler görsün dersen bişiy olmaz adminlerden zarar gelmez :D ama sen yinede sağda solda heryerde verme mailini

ikinci msjını silersen ii olur flood yasak

Ozaman her yerde verirsem n'olur?
Ben öyle sormuş oluyum :p!

CHI€F

Kalpsiz
yaw bişiy olcağı yok ta işte gmail sonuçta
bu arada ikinci msjın hala duruo adminlerimiz smodlarımız hiç sevmez böle şeyleri

srtc91

New member
mvardar' Alıntı:
yaw bişiy olcağı yok ta işte gmail sonuçta
bu arada ikinci msjın hala duruo adminlerimiz smodlarımız hiç sevmez böle şeyleri
Mesajı sildim de...
"Gmail işte" derken ne demek istedin ?
Yani Gmail güvenli değil mi?:eek:

CHI€F

Kalpsiz
gmaili msn olarak kullanıomusun kullanıosan gereksiz kişler rahatsız eder birisi sana kıl olur şifreyi çalmaya çalışır ama sadece mail için kullanıosan zaten kimse uğraşmaz gereksiz mailler alırsın en fazla

srtc91

New member
mvardar' Alıntı:
gmaili msn olarak kullanıomusun kullanıosan gereksiz kişler rahatsız eder birisi sana kıl olur şifreyi çalmaya çalışır ama sadece mail için kullanıosan zaten kimse uğraşmaz gereksiz mailler alırsın en fazla

MSN olarak kullanmıyorum..
Msniçin @msn.com uzantılı mailim var..
Peki o zaman.....
En güvenli ve en yüksek kapasiteli maili söyler misin ?

Gmail'in güvenlik notu sence kaç ?

Ve Gmail'de şifre çalmak kolay mıdır ?

CHI€F

Kalpsiz
şifren zorsa elbetteki kolay kolay kimse alamaz gmail iidir şifresi kolay kolay çalınmaz biliosun ki msn ve yahoo için bir çok yöntemler var sen gmailden şaşma hem kapasiteside büyük takma fazla kafana

DureX

New member
srtc91' Alıntı:
MSN olarak kullanmıyorum..
Msniçin @msn.com uzantılı mailim var..
Peki o zaman.....
En güvenli ve en yüksek kapasiteli maili söyler misin ?

Gmail'in güvenlik notu sence kaç ?

Ve Gmail'de şifre çalmak kolay mıdır ?

şifrenın guvenlıgınden tamamen kendınız sorumlusunuzdur..gereqlı onemlerı alırsanız şifrenız calınmaz..

HTML