EŞŞek Şakasi

okankaya

New member
SLM ARKADAŞLAR BURDA HERKES ARKADAŞINA YADA Bİ BAŞKASINA YAPTIĞI EŞŞEK ŞAKASINI YAZSIN MAKSAT EĞLENCE OLSUN:goz:
İLK BEN BAŞLIYORUM
BU ŞAKA 3 SENE ÖNCESİNE DAYANIYOR HALA UNUTAMADIM LAFI UZATMADAN ANLATIYIM

BİZİM Bİ ARKADAŞIMIZ VARDI ONUR ŞAKAYI ONA YAPTIK BİDE OUZ VAR ŞAKANIN KAYNAĞI ŞAKA BENİM FİKRİMDİ NESE BU ONUR GÜNEŞLİK AÇIK PERDEDE AZ BİŞEY ARALIK TV İZLİYO OUZ ARKADAŞIMIN EWİNDEDE ONUN UYDU ALICISINDAN VAR NESE BEN BAKTIM ALICILAR AYNI EWDE TAM KARŞIDA OUZ A ANLATTIM BÖLE BÖLE YAPALIM TAMAM DEDİ SONRA GİTTİ KUMANDAYI ALDI ÇOCUK ÇİZGİ FİLİM AÇIYO BİZİMKİ SON SESİ VERİYO ONUR KISIYO BİZ AÇIYO O KISIYO BİZ AÇIYOZ TABİ ÇOCUK ANLAMADI SONRA KAPATTI UYDUYU BU SEFER BİZ AÇTIK BAŞLADIK KANALLARI SAYDIRMAYA Bİ ARA BAKTIM MENÜDE BİŞİLER KARIŞTIRIYO RAST GELE BASIYO EXİT E BASINCA ÇIKACAK NASIL OLSA SONRA GEZDDİ GEZDİ SESİNİ AÇTI KORKU FİLMİ AÇTI ÇİZGİ FİLİM AÇTI AMA ÇOCUK DONDU KIMILDAYAMIYO BİZİM GÖRDÜĞÜMÜZ KADARIYLA KAFASI AYNEN DURUYODU ALLAHTAN KALPTEN GİTMEDİ EN SON ÇOCUĞUN BAĞIRARAK DIŞARI FIRLADIĞINI ANNESİNE BİŞEYLER ANLATTIĞINI GÖRDÜK SONRADA BİZE ANLATTI AMA SÖLEMEDİK BİZ YAPTIK DİE SIR KALDI AMA ÇOCUK ANLATIRKEN AZ DAHA BAYILACAKTI

EWT ŞİMDİ SIRA SİZDE BUYRUN:clap :biggrin :melek

reeduck

New member
Selam Ben Kadir 20 yaşındayım. Bundan 6 sene önce, musa diye bi arkadaşla mahallede dolaşırken patlak bi futbol topu bulduk.Aklımıza bi piçlik geldi işte, içine taş dolduralım dedik, neyse doldurduk.Sokaktayız kale kurduk, içine taş koyduğumuz topuda kalenin 7 metre falan uzağına koyduk.Bu arada düşünüyoruz, acaba kime vurduralım diye, tam o sırada sokağın başından sevmediğimiz bi arkadaş geliordu, sevmesek bile bize zararı olmamıştır.Neyse uzaktan bağırıyoruz adı fatih arkadaşın.Bende kalede bekliorum.(bu arada mahalle maçlarında kalecilik yapardım)
"Fatiiih olum bana gol atamazsın" diye bağırdım.
O da bana " sen kimsin laan her türlü döşerim sana" dedi.
Sokak başından öyle bi koşuyorki topa vurmak için, sanki kızgın bir boğa gibi, koştu koştu topa bi vurdu bana gelmedi bile, ama fatih rahat 4 metre uçtu. Neredeyse o gol olcaktı. Musa ile ben koptum gülmekten yerlerde yatıyoruz. Ama fatih yerde acıdan yatıyor.Fatih'in pantolonun dizleri yırtılmış, kolları kan içinde kalmış, elleri kanıyor.Biz bi an çok korktuk bişey olcak diye ama annesi geldi kaçtık. Bu şaka eşşeğe bile yapılmaz ama on numara şaka işte...ozamanları piçlikmi üstümüze yoktu..

garipler

New member
bir gün arkadşımın evine gittim uyuyordu uyandırcaktım ama farklı bir şekilde uyandırmam gerekiyordu korkunç bir maske aldım kafama geçirdim ve arkadşı uyandırdım beni görünce ne tepki verdiğini siz tahmin edin resmen bem beyaz ıldu çocuk...

HTML