Dw De Acİl Yardim

EndureN

New member
S.A Arkadaşlar benim bir sorunum var DreamWeaver 8 kullanıyorum ve şuan bir site yapımı ile uğraşıyorum. Sizden istediğim yeni bir target nasıl ekleyebilirim daha da konuyu acacak olursak safya içerisindeki bir butona tıklandığında yine sayfa içinde oluşturulmuş bir tablonun 2. hücresinde açılmasını istiyorum bunu nasıl sağlaya bilirim tabloya nasıl target ekleyebilirim mesela orta isminde bir target oluşturmak istiyorum ve onu secincede tablonun 2. hücresinde resimlerin açılmasını istiyorum..

yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim...

EndureN

New member
target vermek

arkadaşlar aranızda dw i uzun zamandır kullananların olduğunu düşünerek böyle yazıyorum hala bir cvp alamadım soruma umarım bu sorumu modlar görmüştür eğer bilen biri varsa bana yardım etsin başka bi indexte gördüm yapmışlar sag sol orta isminde yeni üç target oluşturulmuş lütfen bana yardım edin artık bunaldım başka forum sitelerinde de rastlamadım böyle bi olaya yardımlarınızı bekliyorum

FoReX

New member
Merhaba Arkadaşım.
Senin yapmak istediğin işlem iframe kullanarak gerçekleşebilir. Sayfanın içinde bi tane iframe ekliyceksin isminide orta yaparsan eğer. butona bastığında ise eğer form gönderiyorsan

<form action="....." target="orta">

yaparak göndreceksin o frame içine. Frame yi nereye koyarsan sayfada orada açılır.

DAhada detay istiyorsan detaylı açıklama yaparsan yardımcı olmaya çalışırım.

Kolay gelsin

HTML