Dvd Writer Boş Dvd Görmüyor?

KoraLp

New member
Slm Arkadaşlar. Hl-Dt-St-Rw/Dvd Gcc-h21n Cd Sürücüm Var.
Dolu Dvd Leri görüp oynatabilmeme Rağmen Dvd Rom'um Boş Dvdleri ( NE Dvd + r 'leri Nede Dvd -r 'ları) Görmüyor.
Bir Çok Çeşit Markada Denedim. Sebebi Ne Olabilir Çok Araştırdım Bi Sonuca Ulaşamadım?
Bu Arada Boş Cd Leri Görüyor..
Yardımcı Olan Arkadaşlara Tşk Ederim

KoRoGLu*

New member
Arkadaşım Bendede Aynı Sorun War Princo Boş Dvd Yi Takıyorum Sanki Dvd Cd Yokmuş Gibi Devam

Ama önceden Görüodu

casanova55

New member
arkadaşım asus sa dvdin böle arada sırada yapıyor bizim arkadaşda aynı sorun vardı sorun düzeldi ama senin ki de düzelir

KoraLp

New member
Benimkide Lg..
Lasjinir Neroda YAzamıyorum Oradada Aynı Hatayı veriyor :"Lütfen Boş Bir Dvd Takınız" En Az 6-7 TAne Dvd Çeşiti Denedim.
Yanlız Arakdaşın Biri Bana Cd OKuyucu Markamın Zaten Dvd Yazma Özelliği Olmadıgını Söyledi..
Marka Dediğim Gibi
Lg Hl-Dt-St-Rw/Dvd Gcc-h21n Araştırdım ingilizce sayfalar ..Koroğlu Seninkinin Markası NEdir Tam Olarak?

kirli_kedi

New member
Valla arkadaşlar benim writerde de aynı sorun var. Anladığım kadarıylşa LG markalarında genel problem. Benim writerde yazma özelliği olduğunu çok iyi biliyorum çünkü daha öncede birçok defa yazdırdım. Ama dün akşam dvd yazdırmak istedim olmadı. vcd takıyorum görüyor. dolu dvd takıyorum görüyor ama boş dvd yi görmüyor bir türlü. Nero kullandım dvd nin kapasitesi normal vcd kapasitesi olarak görünüyo. Yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkürler.

HTML