DVD Film İzleyemiyorum.. :(

emresgg

New member
Öncelikle iyi geceler. Cd yi takıyorum videots audiots 2 dosya cıkıyo hangi programla nasıl izlicem dvd filmimi anlamadım yardımcı olursanız :(

teşekkürler

Fuat

New member
GOM player programını forumda paylaşmış dostlarımız var.Onu indirip kuruyorsun.Daha sonra o audiots ve videots'leri birlikte sürükleyip GOM player ' simgesine bırakıyorsun ve filmi izliyorsun dostum.Aynı işlemi VLC player programıyla da yapabilirsin.Sen sanırım otomatik kullan ayarlarını oynamışsın.

W

WoLF

Guest
hocam o dediğin klasörler dvd filmlere ait olur.tavsiye olarak gom player yükle yüklemesende olur.dvd yi taktığında otomatik çalıştır çıkar seçenekleri çıkar orda windows media player yada windows media player ı seçersen dvd film otomatik olarak başlar.tabi dvd menüsü çıkar ordan filmin ayarlarını falan yapıp filmi oynatırsın da yeri burası değil =)

Shagrat

Banned
DVD film izleme konusunda Power DVD programından başkasını önermem dvdyi taktığızda otomatik olarak algılar dvd menüleri dahil her türlü uygulamayı kullanabilirsiniz.Üstelik programın son sürümünde de 3D izleme özelliği var tüm filmleri 3D izleyebiliyorsunuz tavsiye ederim

HTML