Durup dururken mavi bi ekran çıkıyor..

badboy854

New member
Arkadaşlar benim pc'de durup dururken mavi bi ekran çıkıyor. Birsürü yazı war ekranda, tekrar başlatıp masaüstü açılınca da Windows büyük bi hatadan kurtarıldı yazıyor. Bu neden kaynaklanıyor acaba?

RE

şems ile pervane
1. kesın olan parcaların uyumsuzluğu ve parcalarda bır sorun vardı ben yenı pc yaptığımda her 10 dk aynı sorun verıyodu ve duzeltık anakart değişti

2. şimdide ara sıra verıyo sebebıde progdvb yı yanı tv acıkken hem muzık yukluyom hem oyun oynuyom pc ısnıyo cok ve makıne kapalı yerde olduğu ıcın ısınmasından mavı ekran verıyo :)

badboy854

New member
REman' Alıntı:
1. kesın olan parcaların uyumsuzluğu ve parcalarda bır sorun vardı ben yenı pc yaptığımda her 10 dk aynı sorun verıyodu ve duzeltık anakart değişti

2. şimdide ara sıra verıyo sebebıde progdvb yı yanı tv acıkken hem muzık yukluyom hem oyun oynuyom pc ısnıyo cok ve makıne kapalı yerde olduğu ıcın ısınmasından mavı ekran verıyo :)
Teşekkür ederim, sağol. Bende de ara sıra çıkıyor. Önemli bişey warsa diye sormak istedim. Tekrar teşekkürler..

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
bazı kasaların içindeki fanlar bazen çalşmaz durabilir. Bu yüzden kasanın içindeki bazı parçalar Sıcaklıktan kurtulamamaktadır.o bilgisayar açıldıktan belli bir müddet sonra Mavi ekranla Karşılaşabilrisnz.. Kasanızın Kapagını Bi 5-6 dakika açık tutarsanız yada fanlarınızı kontrol ettirirsenz Bu sorundan kurtulabilirsnz..

ALINTIR..

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
eet reman ın dediği birinci madde doğru olabilir çünkü ram i değiştirmiştim ondan sonra baya baya sıklaştı.Eskisini taktım geçenlerde sorun azaldı ;)

stimpy73

New member
arkadaşlar selam...mavi ekran hatası die bir sorun olur..sizde o var demek ki..bunun sebebi çok çok çok büyük ihtimal ramlerinizden kaynaklanan bir sorundan ileri gelir.(eğer ki bu ekranda rakamlar falan da younluktaysa çokçokçokçokçok olur:).dolayısıyla pcnizi en yakın saalık kuruluşuna götürüp nakil ettirmeniz gerekebilir:)..sevgiler saygılar..

HTML